حمایت كاركنان نفت و گاز مسجدسلیمان از فرزندان بی سرپرست
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ 
۱۸:۷:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس اداره بهبود روابط کار و امور اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از حمایت مالی کارکنان این شرکت از کودکان بی سرپرست خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، عبدالصمد یراحی با اعلام این خبر افزود : در جهت کاهش آلام و نیازمندی کودکان بی سرپرست یا خود سرپست و در جهت کاهش آسیب های اجتماعی ، تعداد 25 نفر از کودکان نیازمند زیر پوشش حمایت مالی کارکنان این شرکت قرار گرفتند .

وی افزود :  این اقدام با هماهنگی و همکاری اداره بهزیستی و موسسات نیکوکاری مردم نهاد صورت گرفت و طی آن همکاران خیر و نیک اندیش در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان هر کدام بسته به توانایی مالی خود پرداخت بخشی از هزینه های زندگی به این افراد را بصورت پیوسته و همیشگی متقبل و متضمن شدند .

یراحی ادامه داد : با توجه به استقبال شایسته و قابل تقدیر همکاران از این انسان دوستانه لیست و مشخصات 60 نفر از کودکان بی سرپست یا خود سرپرست آماده شده و مقرر گردیده بزودی این لیست در میان همکاران توزیع تا دامنه بیشتری از افراد نیازمند از حمایت های مالی همکاران خیر و نیک اندیش این شرکت بهره مند شوند .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی تعداد بازدید : 72

بازگشت           چاپ چاپ         
V5.1.0.0