• ساعت : ۱۸:۱۴:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 81
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی ایران
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تبریک گفت .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تبریک گفت . 

مهندس قباد ناصری در این پیام آورده است : ملت غیور و آگاه ایران با برگزیدن امام خمینی (ره) به رهبری قیام و انقلاب تاریخی و ماندگارشان در بهمن 1357 بساط ظلم و جور و تبعیض و استبداد را از این مملکت برچیدند و با کنار زدن ابرهای سیاهی و تباهی اجازه دادند تا حرارت خورشید روشنگری و عدالت اسلامی  انجماد مستهجن و مبتذل غربی حاکم بر این سرزمین را ذوب کند و طراوت و شادابی اسلام عزیز را بر این سرزمین بگستراند . 
وی در ادامه پیام خود می افزاید : 
از روزی که مردم به استبداد نه گفتند و حکومت علوی و فاطمی را جایگزین وابستگی و خودکامگی کردند تحریم و جنگ های مختلف از نظامی و دشمن رو در رو گرفته تا جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی از سوی استکبار برای شکست و محو این انقلاب و مردم بصیر و پیروز ایران آزموده شده ولی چون این انقلاب از دل مردم ریشه و قدرت گرفته نتوانسته آسیبی به آن بزند . از آن روزگار اینک چهل است که  گذشته و کشتی این انقلاب از طوفان حوادث و دسیسه های بسیاری به سلامت عبور کرده و توانسته به دریای آرامش برسد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ادامه پیام خود می افزاید : در چهلمین سال از پیروزی انقلاب شاهد تقارن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم . بی شک ارادتمندی ملت ایران نسبت به آن حضرت و خاندان نبی مکرم اسلام (ص) بر هیچ کسی پنهان و پوشیده نیست و آنچه که ملت ما را همچنان سرافراز و پرغرور باقی نگه داشته همین عنایت و توجهی است که خاندان رسول مکرم اسلام (ص) به این ملت داشته اند . 

مهندس ناصری در پایان می افزاید : اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت بانو بی بی فاطمه زهرا (س) ؛ فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را گرامی داشته و این مناسبت فرخنده را به همگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ان شاء الله که شاهد تحویل پرچم این انقلاب توسط رهبر فرزانه و عالیقدرمان به صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر (عج) باشیم . در همین جا نیز از کلیه همکاران ارجمند و خانواده گرامی آنان دعوت 

می نمایم تا با حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی دشمن شکن و ضد استکباری 22 بهمن علاوه بر تجدید بیعت دوباره با آرمان های انقلاب ،  امام راحل (ره ) و مقام معظم رهبری ، همراهی خود را با این انقلاب بار دیگر به استکبار جهانی نشان داده و ثابت نماییم که توطئه ها و دسایس آنها هیچ تأثیری بر عزم و اراده این ملت غیور نگذاشته و همچنان گوش به فرمان ولی و مقتدای فرزانه خویش هستیم . 


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0