• ساعت : ۱۳:۱۵:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 53
در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد
گردهمایی یاوران امر به معروف و نهی از منكر
گردهمایی یاوران امر به معروف و نهی از منکر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
گردهمایی یاوران امر به معروف و نهی از منکر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد . 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در این گردهمایی که به همت شورای امر به معروف و نهی از منکر این شرکت و با حضور اعضا و یاوران این شورا در سالن اداره آموزش برگزار گردید ، ذوالفقار کیانی معاونت شورای امر به معروف و نهی از منکر و نوذر بناری دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بعنوان میهمان در این مراسم حضور یافتند و احمد ممبینی گرجی از اساتید حوزه و دانشگاه سخنانی در خصوص اهمیت عمل به این فرع مهم دین مبین اسلام پرداخت . 
احمد ممبینی گرجی طی سخنانی با اشاره به وجود ناهنجاری های متعدد اجتماعی اظهار داشت :  با استفاده از علوم دینی و سیره نبوی و علوی جهت اصلاح و رفع این نواقص و ناهنجاری ها می توان اقدام کرد . 
وی افزود : امر به معروف یعنی طلب کردن کاری از دیگران که این امر می تواند با شیوه های مختلفی همچون انزجار قلبی – زبان و یا حتی عمل بروز کند . 
این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ثواب امر به معروف در مقایسه با سایر توصیه های دینی از جمله جهاد بسیار وسیع و بی شمار است ادامه داد : امر به معروف و نهی از منکر که خروج از ظلمت و حرکت به سمت نور است آنچنان ثوابی دارد که دیگر امور خیر ثوابشان در برابر آن همانند قطره در برابر دریا است . 
معاونت شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز طی سخنانی اظهار داشت : شاقول و معیار عمود بودن زندگی ما سیره نبوی و توصیه های الهی است که اگر از آنها در زندگانی استفاده نکنیم به انحراف از مسیر راستی و درستی دچار می شویم . 
ذوالفقار کیانی افزود : دشمنان انقلاب نا امید از مقابله ی نظامی سالیان سال است که فرهنگ اسلامی ما را هدف قرار داده و با شیوه های مختلف از جمله ترویج فرهنگ ابتذال سعی در تهاجم و شبیخون فرهنگی هستند .
وی تصریح کرد : استفاده از آموزه های دینی و عمل به فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر ، راه مطمئنی برای مقابله با این هجوم فرهنگی است . 
نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحي /  تصاویر : محمد باقري

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0