• ساعت : ۹:۰:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 154
ركورد 365 روز بدون حادثه در اداره نگهداری و تعمیرات شركت نفت و گاز مسجدسلیمان ثبت شد
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدای لوح تقدیر از ثبت رکورد 365 روز بدون حادثه جزیی و مهم در اداره نگهداری و تعمیرات قدر دانی کرد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدای لوح تقدیر از ثبت رکورد 365 روز بدون حادثه جزیی و مهم در اداره نگهداری و تعمیرات قدر دانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در آیینی که با حضور داود کیانی مدیرعملیات و سهراب ترکیان رییس اداره HSE برگزار شد به پاس این رکورد بسیار مهم ، لوح تقدیر از کارکنان اداره تعمیرات و نگهداری را به مهراب حسنوند رییس این اداره اهدا کرد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی سخنانی در این خصوص اظهار داشت : خوشبختانه طی 4 سال گذشته با همکاری مجدانه همه ی کارکنان این شرکت 1211 روز را بدون حادثه مهم سپری کرده ایم که رکورد بسیار ارزشمندی محسوب می شود .

 وی افزود : با پایش روزهای بدون حادثه  مهم و جزیی کلیه واحدهای عملیاتی – فنی – خدماتی - حراست و  ادارات ستادی در سطح شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اداره نگهداری و تعمیرات با ثبت 365 روز بدون حادثه جزیی و مشارکت در رکورد ۱۲۱۱ روز رکورد حوادث مهم ، در صدر جدول پایش عملکرد ادارات قرار گرفت .

مهندس ناصری ضمن تقدیر از نقش آفرینی و تلاش مجدانه پرسنل اداره نگهداری و تعمیرات گفت : اگرچه این عدد در باور برخی شاید کم و ناچیز جلوه کند اما وقتی به گستره ی وسیع 27000 کیلومتری و پراکندگی و قرار گرفتن واحدهای عملیاتی در این گستره وسیع جغرافیایی و فعالیت در شرایط سخت جوی و گرمای طاقت فرسا نگاهی بیندازیم در می یابیم که کسب این رکورد  برای پرسنل مربوطه بسیار  ارزشمند و غرور آمیز بوده و حاصل تلاش و ایثارگری یکایک کارکنان تلاشگر بخش های مختلف این شرکت است .

وی خاطرنشان کرد : به جهت فرهنگ سازی و توجه روزافزون به اصول و مقررات ایمنی در امور  کاری مربوطه ، با اهدای این لوح تقدیر از همکاران اداره نگهداری و تعمیرات قدردانی بعمل آمده تا موجب افزایش انگیزه این عزیزان و سایر کارکنان بخش های مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گردد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0