• ساعت : ۱۲:۵:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 93
جامعه ی صنعت نفت مسجدسلیمان عزادار شد
جامعه ی بزرگ صنعت نفت مسجدسلیمان در سوگ فراق یکی از کارکنان خدوم وزحمت کش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به سوگ نشست .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، حدوداً 2 هفته پیش بود که مهندس علیرضا جعفری سرپرست واحد طراحی اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن این شرکت پیش از عزیمت به محل کار دچار سکته ی مغزی شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید .

وی بدلیل پایین بودن درجه ی هوشیاری عمومی بدن حدود 2 هفته را در حالت اغما ( کُما ) بسر برد تا اینکه در غروب روز چهارشنبه یک امرداد 1399 دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت .

انتشار خبر فوت این مهندس جوان که بیش از 20 سال را در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در راه خدمت به وطن سپری کرد موجی از غم و اندوه را میان شهروندان و خانواده ی بزرگ صنعت نفت مسجدسلیمان ایجاد کرد .

پیکر پاک این همکار فقید بعد از ظهر روز پنج شنبه 2 امرداد بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور تعدادی از خانواده و بستگان نزدیک این مرحوم در آرامستان نفتون در کنار قبر والده اش به خاک سپرده شد .

روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به نیابت از مدیرعامل ، هیأت مدیره ، پرسنل و خانواده ی بزرگ صنعت نفت مسجدسلیمان این ضایعه ی غم انگیز و فقدان ابدی دوست و همکار گرامی مرحوم مغفور مهندس علیرضا جعفری را به خانواده ی داغدار ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان سبر و شکیبایی را از خداوند رحمان مسئلت می نماید .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0