• ساعت : ۱۲:۲۵:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 345
پیام تسلیت مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت درگذشت یكی از كاركنان خدوم این شركت
در پی درگذشت مهندس علیرضا جعفری از همکاران خدوم و زحمت کش اداره خدمات مهندسی ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیام تسلیتی را صادر کرد.

در پی درگذشت مهندس علیرضا جعفری از همکاران خدوم و زحمت کش اداره خدمات مهندسی ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی،  مهندس قباد ناصری در این پیام آورده است :

دیدی اي دل کـه خزان با گل و گلزار چه کرد

تیغ طوفان بلا با گل بی خار چه کرد

شعله شمع بـه آرامی و مظلومی سوخت

داغ ان با دل پروانه بی‌یار چه کرد

امروز مجموعه ی کارکنان و خانواده بزرگ شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جملگی در غم از دست دادن و هجران یکی از همکاران صدیق و پرتلاش خود عزادار است . مرحوم مغفور مهندس علیرضا جعفری که بیش از ۲۰ سال از عمر گرانبهایش را در راه خدمت به مملکت از طریق اجرا و نظارت پروژه های مختلف عمرانی سپری کرد به ناگاه و بنا به مشیت الهی جمع دوستان و خانواده را در این جهان خاکی و فانی ترک کرد و به دیار باقی شتافت .

وی در پیام خود می افزاید : بی شک مرگ حق است و همه ما در این جهان یک رهگذر و یک مسافر بیش نیستیم اما رفتن اینچنین ناباورانه داغی سنگین و ابدی بر دل ما نهاد . ترجمان معنی مرگ، حضور جاودانه انسان در محضر حق است که از پیشگاه او آمده‌ایم و باید که در آستان او نماز عشق رابه جا بیاوریم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خاتمه پیام خود اظهار داشت : با تسلیم در برابر  تقدیر الهی ،  این ضایعه اسفبار و خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت خانواده محترم ایشان و خانواده بزرگ صنعت نفت مسجدسلیمان و مناطق نفتخیز جنوب  تسلیت عرض می کنم و از خداوند یکتا رفیع درجات در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا را برای آن مرحوم مسئلت دارم .

امتیاز :  ۴.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V5.7.4.0