• ساعت : ۱۱:۴۶:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 63
در آخرین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد ؛
تجلیل از مقام زن و مدافعین بهداشت و درمان مسجدسلیمان
آیین تجلیل از مقام شامخ زن و مدافعین بهداشت و درمان جامعه به همت پایگاه مقاوت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان صبح امروز و در آخرین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد .

آیین تجلیل از مقام شامخ زن و مدافعین بهداشت و درمان جامعه به همت پایگاه مقاوت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان صبح امروز و در آخرین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، در این آیین که در جوار آرامگاه شهدای گمنام و سردار شهید بهنام محمدی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید سروان محمود جمال پور جانشین فرماندهی، حجت الاسلام والمسلمین سعید نجفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه مسجدسلیمان - مهندس علیرضا هیهاوند مدیرعامل،قاسم صالحی مورکانی رییس روابط عمومی،محمود خدادادی فرمانده بسیج،سلطانعلی مومبینی رییس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان - دکتر فرحناز عزیز دوست رییس بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از بسیجیان و ایثارگران عضو پایگاه مقاومت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان حضور داشتند .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه مسجدسلیمان طی سخنانی ضمن تسلیت به مناسبت ایام پر حزن و اندوه اربعین حسین (ع) طی سخنانی در خصوص نقش آفرینی زنان در تاریخ اسلام اظهار داشت : از صدر اسلام تاکنون بانوان در گسترش و توسعه دین مبین اسلام نقش پر رنگ و اثر بخشی داشته اند .

حجت الاسلام والمسلمین سعید نجفی افزود : چه در بحث پشتیبانی از جنگ های صدر اسلام و جنگ تحمیلی با تهیه بسته های ارزاق و پرستاری از مجروحین،فرزند آوری و پرورش مردان و رزمندگان و اینک هم در قضیه ی ویروس کرونا،بانوان مدافع سلامت در راه دفاع از سلامت جامعه با جدیت و ایثار نقش آفرینی داشته اند .

مهندس علیرضا هیهاوند مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع سلامت اظهار داشت: همانگونه که رزمندگان در جبهه های نظامی با ایثار و به خطر انداختن جان عزیزشان، امنیت و رفاه امروزی ما را تضمین کردند، کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت نیز در قضیه ی انتشار ویروس کرونا و مبارزه به آن ضمن به خطر انداختن جانشان، در این راه و هدف بزرگ که همانا تأمین سلامت آحاد جامعه است شهدای گرانقدری را نیز تحویل جامعه داده اند که ضرورت دارد با رعایت پروتکل های بهداشتی، قدرشناس ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان باشیم .

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از نقش آفرینی و ایثارگری مردان و زنان کادر بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان شامل شبکه بهداشت و درمان ، بیمارستان تأمین اجتماعی و بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر به عمل آمد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی  / نصاویر : محمد باقری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0