• ساعت : ۱۴:۲۴:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 133
خدمتی دیگر از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان؛
عملیات اجرای روكش آسفالت بخش نخست جاده روستاهای تمبی چم فراخ به اتمام رسید
بهره مندی 2000 نفر از روستانشینان بخش گلگیر شهر مسجدسلیمان از جاده آسفالته
عملیات اجرای روکش آسفالت و احداث و ترمیم ابنیه فنی بخش نخست از بهسازی و مرمت جاده روستاهای تمبی چم فراخ ( چوب سرخ ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به اتمام رسید .

عملیات اجرای روکش آسفالت و احداث و ترمیم ابنیه فنی  بخش نخست از بهسازی و مرمت جاده روستاهای تمبی چم فراخ ( چوب سرخ ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، برای این بخش از پروژه بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ که 3100 متر طول و 5/5 متر عرض  آسفالت آن می باشد مبلغ 3 میلیارد و 650 میلیون تومان هزینه شده است و مدیریت مهندسی و ساختمان بر عملیات اجرایی آن نظارت داشته است .

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت تعریف و به مرحله اجرا رسیده، مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان  با جمعیتی حدود  2000 نفر،  به مرکز شهرستان در این بخش از مسیر مرتفع می گردد.

جاده دسترسی روستاهای منطقه تمبی چم فراخ بخش گلگیر مسجدسلیمان 18300متر طول دارد که پیش از این عملیات بهسازی و مرمت آن شامل عملیات خاکی و ترمیم و احداث ابنیه فنی و  اجرای روکش آسفالت به طول 13000 متر توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0