• ساعت : ۹:۵۹:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 66
تقدیر فرماندار اندیكا از اهتمام جدی صنعت نفت به كاهش آلام زلزله زدگان
فرماندار اندیکا از نقش و اهتمام جدی صنعت نفت در بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان و کاهش آلام زلزله زدگان تقدیر و تشکر کرد .

فرماندار اندیکا از نقش و اهتمام جدی صنعت نفت در بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان و کاهش آلام زلزله زدگان تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس امراله نوذری با اشاره به حضور تیم امداد رسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در همان ساعات اولیه پس از وقوع زمین لرزه این شهرستان گفت : با توجه به صعب العبور بودن اغلب راه های روستایی این منطقه و انسداد برخی مسیرهای کوهستانی بواسطه ی ریزش کوه ، با اعزام ماشین آلات راهسازی مختلف متعلق به نفت موفق به بازگشایی مسیر و مرمت و بهسازی راه ها شده ایم .  

وی تصریح کرد : صنعت نفت با اهتمام به کاهش آلام مردم زلزله زده اندیکا کمک های شایانی در زمینه ترمیم و بهسازی راه دسترسی روستاییان و عشایر انجام داده که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است .

وی خاطرنشان کرد : بعنوان نماینده ی عالی دولت در منطقه از توجه جدی و مساعدت مدیران عامل محترم شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر و تشکر می نمایم اما با توجه به عمق محرومیتی که در منطقه وجود دارد این اقدامات را کافی ندانسته و با توجه به امکانات لجستیکی و پشتیبانی مناسبی که در این صنعت در بحث ماشین الات راهسازی وجود دارد از این عزیزان تقاضا دارم نسبت به اعزام ماشین آلات بیشتری به این منطقه ی زلزله زده جهت تسریع در مرمت و بهسازی راه های روستایی مساعدت و بذل محبت نمایند .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0