پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اسلایدر


  آدرس:خوزستان-مسجدسلیمان-میدان شهدای صنعت نفت ،شركت بهره برداري نفت و گاز

  مرکز تلفن ( 10 خط ) : 43228001

  دور نگار :  43224602

  روابط عمومی :
    43227220
   43122234
   43122784
   43122433

  تدارکات و امور کالا :

  43122531
  43122532
  43228392 

  امور حقوقی و قراردادها :
  43122292
  43122592
  43225192

  پیش شماره شهرستان : 061

  کدپستی : 6491633133 
  صندوق پستی : 354
  پست الکترونیک : 
  pr.mis@nisoc.ir
  mis.nisoc@iran.ir
  misogpc@iran.ir

  سامانه پیامک :  3000506
  1  شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان در يك نگاه

   طلوع دوباره اين نخستين شهر پارسيان با فوران چاه شماره يك خاورميانه در سال ١٢٨٧ خورشيدى (١٩٠٨ ميلادي) و فعاليت مهندسين شركت نفت دارسى آغاز شد كه سر فصل جديدى در حيات سياسى، اجتماعى و اقتصادى كشورمان به وجود آورد. چاه هاى نفت يكى پس از ديگرى حفر شده و به بهره بردارى مى رسيدند. جويندگان كار از اقصى نقاط كشور به اين محل هجوم آورده و مدنيت آن را تشكيل دادند و بدين ترتيب نخستين شهر صنعتى ايران به وجود آمد. بدنبال افت فشار طبیعی مخزن نفتی مسجدسلیمان و کاهش تولید از این منطقه ، شرکت ملی نفت ایران که تا پیش از این مدیریت مخازن نفت منطقه جنوب را از اینجا مدیریت می کرد به اهواز و تهران منتقل گردید تا تاریخ صنعتی مسجدسلیمان خیلی زود به برگ های آخر خود برسد ولی با توجه به آن همه خدمات اقتصادى، ملى و صنعتى كه مسجدسلیمان طی ساليان متمادى به كشور ارائه نموده،واقعا جاى آن داشت كه مجددا شكوفايى گذشته اش احياء گشته و از زوال قطعى قدمت و جايگاه اين شهر جلوگيري شود. در همين راستا و با عناياتى كه مسئولين نظام مملكتى و نفتى كشور به رفع مشكلات عديده مردم و ايجاد تاسيسات اشتغال زاى در اين سامان با الحاق چهار ناحيه نفتي؛ لب سفيد، قلعه نار، هفتگل و نفت سفيد در ديماه ١٣٧٧ شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان به عنوان يكى از شركتهاى فرعى شركت ملى مناطق نفتخيز جنوب تاسيس گرديد. اين شركت كه فعاليتهاى خود را عملا از سال ١٣٧٨ شروع نموده، از قسمت غرب تا ٧٥ كيلومترى پلدختر و از قسمت شرق تا ٢٥ كيلومترى ايذه را شامل مى شود.
  در حال حاضر شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان داراى  11واحد بهره بردارى، ٤ ايستگاه تقويت و تزريق گاز و 3 کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول 410 كيلومتر فعاليت مى نمايد .


  اخبار شرکت
  به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرا رسیدن نوروز پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان 
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
   | 
  تعداد بازدید : ۴۸
  به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرا رسیدن عید باستانی نوروز و آغاز سال جدید خورشیدی و تقارن آن با میلاد با سعادت امیرالمومنین علی (ع) ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیامی صاد ...
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
   | 
  تعداد بازدید : ۱۴
  جلسه اختتاميه مميزي خارجي جهت بررسي شرايط تمديد گواهينامه استانداردهاي بين المللي سيستم مديريت يكپارچه در شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان برگزار شد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ 
   | 
  تعداد بازدید : ۱۹
  بدنبال وقوع حادثه تلخ انفجار خط لوله اهوازو جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیام تسلیتی صادر کرد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 
   | 
  تعداد بازدید : ۲۶
  به مناسبت 22 اسفند روز شهداء ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور بر مزار شهدای گمنام این شهرستان ، با شهداء تجدید بیعت نمود .
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خبر داد : نخستین كارخانه تولید برق صنعتی كشور در فهرست آثار ملی كشور قرار گرفت 
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
   | 
  تعداد بازدید : ۹۶
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ثبت ملی نخستین کارخانه تولید برق صنعتی کشور توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور خبر داد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
   | 
  تعداد بازدید : ۸۵
  آیین کاشت نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور و مشارکت مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
   | 
  تعداد بازدید : ۲۹
  تیم کاراته بانوان نفت مسجدسلیمان قهرمان مسابقات بین المللی اوراسیا شد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
   | 
  تعداد بازدید : ۲۶
  سعید حسین پور کشتی گیر فرنگی کار تیم نفت مسجدسلیمان در مسابقات انتخابی کشور مقام نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کرد .
  صفحه1از45123456...45.بعدي.برو

  عكس روز  خدمات کارکنان

  پیوندهای مفید

  V5.1.0.0