پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اسلایدر


  آدرس:خوزستان-مسجدسلیمان-میدان شهدای صنعت نفت ،شركت بهره برداري نفت و گاز

  مرکز تلفن ( 10 خط ) : 43228001

  دور نگار :  43224602

  روابط عمومی :
    43227220
   43122234
   43122784
   43122433

  تدارکات و امور کالا :

  43122531
  43122532
  43228392 

  امور حقوقی و قراردادها :
  43122292
  43122592
  43225192

  پیش شماره شهرستان : 061

  کدپستی : 6491633133 
  صندوق پستی : 354
  پست الکترونیک : 
  pr.mis@nisoc.ir
  mis.nisoc@iran.ir
  misogpc@iran.ir

  سامانه پیامک :  3000506
  1  شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان در يك نگاه

   طلوع دوباره اين نخستين شهر پارسيان با فوران چاه شماره يك خاورميانه در سال ١٢٨٧ خورشيدى (١٩٠٨ ميلادي) و فعاليت مهندسين شركت نفت دارسى آغاز شد كه سر فصل جديدى در حيات سياسى، اجتماعى و اقتصادى كشورمان به وجود آورد. چاه هاى نفت يكى پس از ديگرى حفر شده و به بهره بردارى مى رسيدند. جويندگان كار از اقصى نقاط كشور به اين محل هجوم آورده و مدنيت آن را تشكيل دادند و بدين ترتيب نخستين شهر صنعتى ايران به وجود آمد. بدنبال افت فشار طبیعی مخزن نفتی مسجدسلیمان و کاهش تولید از این منطقه ، شرکت ملی نفت ایران که تا پیش از این مدیریت مخازن نفت منطقه جنوب را از اینجا مدیریت می کرد به اهواز و تهران منتقل گردید تا تاریخ صنعتی مسجدسلیمان خیلی زود به برگ های آخر خود برسد ولی با توجه به آن همه خدمات اقتصادى، ملى و صنعتى كه مسجدسلیمان طی ساليان متمادى به كشور ارائه نموده،واقعا جاى آن داشت كه مجددا شكوفايى گذشته اش احياء گشته و از زوال قطعى قدمت و جايگاه اين شهر جلوگيري شود. در همين راستا و با عناياتى كه مسئولين نظام مملكتى و نفتى كشور به رفع مشكلات عديده مردم و ايجاد تاسيسات اشتغال زاى در اين سامان با الحاق چهار ناحيه نفتي؛ لب سفيد، قلعه نار، هفتگل و نفت سفيد در ديماه ١٣٧٧ شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان به عنوان يكى از شركتهاى فرعى شركت ملى مناطق نفتخيز جنوب تاسيس گرديد. اين شركت كه فعاليتهاى خود را عملا از سال ١٣٧٨ شروع نموده، از قسمت غرب تا ٧٥ كيلومترى پلدختر و از قسمت شرق تا ٢٥ كيلومترى ايذه را شامل مى شود.
  در حال حاضر شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان داراى  11واحد بهره بردارى، ٤ ايستگاه تقويت و تزريق گاز و 3 کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول 410 كيلومتر فعاليت می نمايد .


  اخبار شرکت
  شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اعلام کرد انسداد مسیر نمره هشت به بی بیان 
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ 
   | 
  تعداد بازدید : ۳۰۰
  شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور اطلاعیه ای خطاب به شهروندان از مسدود شدن جاده ارتباطی منطقه بی بیان خبر داد و از شهروندان درخواست کرد از مسیر جایگزین باشگاه گلف برای تردد استفاده نم ...
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ 
   | 
  تعداد بازدید : ۲۰۱
  این روزها ، استان خوزستان درگیر طغیان و سیل است و با این اتفاق تلخ بسیاری از شهرها و روستاهای پایین دست حاشیه رودخانه ها دچار ضرر و زیان فراوان شده و در محاصره سیلاب قرار گرفته اند . در حالی که ار ...
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
   | 
  تعداد بازدید : ۷۴
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از مناطق سیل زده گوریه و شعیبیه استان خوزستان بازدید و از شهروندان آسیب دیده از این رخداد طبیعی دلجویی نمود .
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عنوان کرد : حضور پایدار و پر رنگ نفت مسجدسلیمان در امداد رسانی به هموطنان و مقابله با سیلاب خوزستان 
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
   | 
  تعداد بازدید : ۶۶
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملکرد این شرکت در امداد رسانی به هموطنان و مقابله با سیلاب استان خوزستان را تشریح کرد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
   | 
  تعداد بازدید : ۷۳
  اقلام اهدایی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت حمایت از هموطنان سیل زده خوزستانی جمع آوری شد .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ 
   | 
  تعداد بازدید : ۱۸۹
  شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و مشارکت در کاهش آلام شهروندان گرفتار و آسیب دیده ناشی از سیلاب در تأمین غذای گرم شهروندان مشارکت کرد .
  رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عنوان کرد مشاركت فعالانه نفت و گاز مسجدسلیمان در كمك رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل و بارندگی 
  شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان آماده خدمت رسانی به شهروندان آسیب دیده از سیلاب
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ 
   | 
  تعداد بازدید : ۶۴
  با درخواست ستاد مدیریت بحران شهرهای واقع در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خودروهای راهسازی و تانکر آبرسان در اختیار این شهرها قرار گرفته است .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ 
   | 
  تعداد بازدید : ۱۴۴
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در واحدهای عملیاتی و ادارات ستادی این شرکت با پرسنل دیدار و فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال نو را به آنها تبریک گفت .
  صفحه1از47123456...47.بعدي.برو

  عكس روز  خدمات کارکنان

  پیوندهای مفید

  V5.1.0.0