دوشنبه, 3 ارديبهشت 1397

آدرس:خوزستان-مسجدسلیمان-میدان شهدای صنعت نفت ،شركت بهره برداري نفت و گاز

مرکز تلفن ( 10 خط ) : 43228001

دور نگار :  43224602

روابط عمومی :
  43227220
 43122234
 43122784
 43122433

تدارکات و امور کالا :

43122531
43122532
43228392 

امور حقوقی و قراردادها :
43122292
43122592
43225192

پیش شماره شهرستان : 061

کدپستی : 6491633133 
صندوق پستی : 354
پست الکترونیک : 
pr.mis@nisoc.ir
mis.nisoc@iran.ir
misogpc@iran.ir

سامانه پیامک :  3000506
1شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان در يك نگاه

 طلوع دوباره اين نخستين شهر پارسيان با فوران چاه شماره يك خاورميانه در سال ١٢٨٧ خورشيدى (١٩٠٨ ميلادي) و فعاليت مهندسين شركت نفت دارسى آغاز شد كه سر فصل جديدى در حيات سياسى، اجتماعى و اقتصادى كشورمان به وجود آورد. چاه هاى نفت يكى پس از ديگرى حفر شده و به بهره بردارى مى رسيدند. جويندگان كار از اقصى نقاط كشور به اين محل هجوم آورده و مدنيت آن را تشكيل دادند و بدين ترتيب نخستين شهر صنعتى ايران به وجود آمد. بدنبال افت فشار طبیعی مخزن نفتی مسجدسلیمان و کاهش تولید از این منطقه ، شرکت ملی نفت ایران که تا پیش از این مدیریت مخازن نفت منطقه جنوب را از اینجا مدیریت می کرد به اهواز و تهران منتقل گردید تا تاریخ صنعتی مسجدسلیمان خیلی زود به برگ های آخر خود برسد ولی با توجه به آن همه خدمات اقتصادى، ملى و صنعتى كه مسجدسلیمان طی ساليان متمادى به كشور ارائه نموده،واقعا جاى آن داشت كه مجددا شكوفايى گذشته اش احياء گشته و از زوال قطعى قدمت و جايگاه اين شهر جلوگيري شود. در همين راستا و با عناياتى كه مسئولين نظام مملكتى و نفتى كشور به رفع مشكلات عديده مردم و ايجاد تاسيسات اشتغال زاى در اين سامان با الحاق چهار ناحيه نفتي؛ لب سفيد، قلعه نار، هفتگل و نفت سفيد در ديماه ١٣٧٧ شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان به عنوان يكى از شركتهاى فرعى شركت ملى مناطق نفتخيز جنوب تاسيس گرديد. اين شركت كه فعاليتهاى خود را عملا از سال ١٣٧٨ شروع نموده، از قسمت غرب تا ٧٥ كيلومترى پلدختر و از قسمت شرق تا ٢٥ كيلومترى ايذه را شامل مى شود.
در حال حاضر شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان داراى  11واحد بهره بردارى، ٤ ايستگاه تقويت و تزريق گاز و 3 کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول 410 كيلومتر فعاليت مى نمايد .


اخبار شرکت
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۴۳
روز گذشته ، پارک موزه نفت در مسجدسلیمان میزبان و پذیرای 20 گردشگر خارجی بود که برای بازدید علمی به زادگاه نفت خاورمیانه سفر کرده بودند .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۸
آیین تجلیل و تکریم از مقام ایثارگران و جانبازان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۹۱
رقابت های هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز برگزار شد و حالا فقط 2 بازی دیگر برای هر تیم فرصت باقی است تا به جایگاه مدنظر خود در انتهای فصل دست پیدا کند.دريكي از مهمترين ديدار هاي اين ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۹۳
بدنبال حمايت ها و پشتيباني هاي همه جانبه شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در طول فصل و رقابتهاي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در ليگ دسته اول كشور،در آستانه بازي حساس و مهم فردا با تيم نساجي اين ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۳۹
با دستور مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان 15% از مبلغ قرارداد اعضاي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در آستانه ديدار با نساجي به حساب تيم واريز خواهد شد .
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان اعلام كرد : قطع شبكه گاز شهری قدیمی در مسجدسلیمان 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۸۶
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با صدور اطلاعيه اي از قطع شبكه شهري گاز ترش در اين شهر خبر داد .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۵۲
هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول با بازی اکسین البرز و نفت مسجدسلیمان دنبال شد و شاگردان محمود فکری با برتری یک بر صفر حالا در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۶
تیم فوتبال جوانان نفت مسجدسلیمان عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر جوانان استان خوزستان را کسب کرد .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۵۰
بیش از 15000 نفر میهمان نوروزی و گردشگر داخلی و خارجی علاقمند به تاریخچه صنعت نفت از چاه شماره یک خاورمیانه بازدید کردند .
صدرنشيني مقتدرانه نفت پیروزی دلچسب نفت (گزارش تصویری) 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۹۴
تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در هفته سي ام رقابتها در خانه به يك پيروزي شيرين دست يافت و توانست ميهمان خود برق جديد شيراز را با سه گل بدرقه كند.
صفحه1از27123456...27.بعدي.برو

عكس روزشركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8