دوشنبه, 28 خرداد 1397

آدرس:خوزستان-مسجدسلیمان-میدان شهدای صنعت نفت ،شركت بهره برداري نفت و گاز

مرکز تلفن ( 10 خط ) : 43228001

دور نگار :  43224602

روابط عمومی :
  43227220
 43122234
 43122784
 43122433

تدارکات و امور کالا :

43122531
43122532
43228392 

امور حقوقی و قراردادها :
43122292
43122592
43225192

پیش شماره شهرستان : 061

کدپستی : 6491633133 
صندوق پستی : 354
پست الکترونیک : 
pr.mis@nisoc.ir
mis.nisoc@iran.ir
misogpc@iran.ir

سامانه پیامک :  3000506
1شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان در يك نگاه

 طلوع دوباره اين نخستين شهر پارسيان با فوران چاه شماره يك خاورميانه در سال ١٢٨٧ خورشيدى (١٩٠٨ ميلادي) و فعاليت مهندسين شركت نفت دارسى آغاز شد كه سر فصل جديدى در حيات سياسى، اجتماعى و اقتصادى كشورمان به وجود آورد. چاه هاى نفت يكى پس از ديگرى حفر شده و به بهره بردارى مى رسيدند. جويندگان كار از اقصى نقاط كشور به اين محل هجوم آورده و مدنيت آن را تشكيل دادند و بدين ترتيب نخستين شهر صنعتى ايران به وجود آمد. بدنبال افت فشار طبیعی مخزن نفتی مسجدسلیمان و کاهش تولید از این منطقه ، شرکت ملی نفت ایران که تا پیش از این مدیریت مخازن نفت منطقه جنوب را از اینجا مدیریت می کرد به اهواز و تهران منتقل گردید تا تاریخ صنعتی مسجدسلیمان خیلی زود به برگ های آخر خود برسد ولی با توجه به آن همه خدمات اقتصادى، ملى و صنعتى كه مسجدسلیمان طی ساليان متمادى به كشور ارائه نموده،واقعا جاى آن داشت كه مجددا شكوفايى گذشته اش احياء گشته و از زوال قطعى قدمت و جايگاه اين شهر جلوگيري شود. در همين راستا و با عناياتى كه مسئولين نظام مملكتى و نفتى كشور به رفع مشكلات عديده مردم و ايجاد تاسيسات اشتغال زاى در اين سامان با الحاق چهار ناحيه نفتي؛ لب سفيد، قلعه نار، هفتگل و نفت سفيد در ديماه ١٣٧٧ شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان به عنوان يكى از شركتهاى فرعى شركت ملى مناطق نفتخيز جنوب تاسيس گرديد. اين شركت كه فعاليتهاى خود را عملا از سال ١٣٧٨ شروع نموده، از قسمت غرب تا ٧٥ كيلومترى پلدختر و از قسمت شرق تا ٢٥ كيلومترى ايذه را شامل مى شود.
در حال حاضر شركت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سليمان داراى  11واحد بهره بردارى، ٤ ايستگاه تقويت و تزريق گاز و 3 کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول 410 كيلومتر فعاليت مى نمايد .


اخبار شرکت
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۳۶
پس از یک ماه بندگی و عبادت ، یک ماه نیایش های هنگام سحر و مناجات های هنگام افطار در ماه مبارک رمضان ، آرام آرام هلال ماه شوال رویت می شود و این ماه پر برکت به اتمام می رسد . ماهی که به فرموده ی نب ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۸۳
رییس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از برگزاری 20 دوره ی آموزشی ایمنی و آتش نشانی و کمک های اولیه جهت پرسنل قراردادی این شرکت خبر داد .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۹۳
جلسه بررسی راهکارهای بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۳۶
تعدادی از پرسنل خیر و نیکوکار شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با همراهی تعدادی دیگر از خیرین در اقدامی دوستانه و ارزشمند تعداد 35 عدد ویلچر را خریداری و به معلولان و افراد ناتوان حرکتی این ش ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۵۲
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ، شهادت امام علی (ع) و لیالی قدر پیامی صادر نمود .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۱۰۹
کارکنان خیر و نیکوکار شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در سنتی حسنه و خداپسندانه کمک های نقدی خود را بابت رسیدگی به نیازمندان به سازمان ها و دستگاه های متولی اهداء کردند .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۸۸
در راستای آماده سازی استادیوم شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان ,امروز نماینده فدراسیون از ورزشگاه بازدید نمود.
به پاسداشت اهتمام به مسئولیت های اجتماعی انجام شد ؛ تقدیر عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۲۳۶
در آستانه ی یکصدو دهمین سالروز فوران و اکتشاف نفت در ایران و خاورمیانه ، مسجدسلیمان ، زادگاه نفت میزبان برگزاری همایش نکوداشتی بود که به همین مناسبت برپا گشته بود .
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
 | 
نمایش تعداد بازدیدها : ۸۱
به مناسبت سالروز فوران و اکتشاف نفت از نخستین چاه نفت خاورمیانه و ایران ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیام تبریکی صادر نمود .
صفحه1از29123456...29.بعدي.برو

عكس روز


    از  2  

شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8