• ساعت : ۸:۴۲:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 184
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، این ایام حزن و اندوه را تسلیت گفت .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، این ایام حزن و اندوه را تسلیت گفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در پیام مدیرعامل این شرکت آمده است : قیام عاشورا به رهبری سرور و سالار شهیدان حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) بی شک یکی از ماندگارترین انقلاب ها و قیام های تاریخ بشریت است . آنجایی که یک لشکر 72 نفره در برابر لشکری چند هزار نفری می ایستد و در حالی که می داند در برابر این حجم انبوه از سربازان سپاه کفر کشته می شود اما برای آنکه حق خواهی و حقانیت طلبی در تاریخ فراموش نشود و نمیرد ، خون خود را در راه اسلام اهدا می کند تا راه نجات و هدایت انسان همچنان پرفروغ و جاویدان باقی بماند .

مهندس قباد ناصری می افزاید : نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آن چنان بر قلب ها تاثیر گذارده است كه هر سال با فرا رسيدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظيم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد. به راستي كه عاشورا براي همه اعصار و زمانها، بر فراز قلّه رسالت احياي امر به معروف و نهي از منكر جای گرفت.در ادامه پیام مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان می خوانیم : با گذشت 1381 سال از واقعه عاشورا ، دستاوردهای این قیام تاریخی ماندگارتر شده و هر روز قیام های جدیدی در سرتاسر گیتی نشأت گرفته از قیام اباعبدالله الحسین (ع) بر علیه نظام ظلم و سلطه بوقوع می پیوندد و نشان می دهد که شیعیان با تأسی از سلوک و رفتار مولایشان امام حسین (ع) و قیام عاشورا در برابر ظلم و ظالم سر خم نکرده و جور استکبار را نمی پذیرند  .

ناصری در خاتمه پیام خود می افزاید : با آرزوی قبولی عزاداری های  همه عاشقان حضرت ثار ا...(ع) در اين ايام پرسوز و ماتم، امیدوارم آن حضرت  شفیع همه ی ما در روز قیامت باشند . ( آمین )

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0