• ساعت : ۲۲:۲۶:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 234
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت رحلت حضرت رسول اكرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع)
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت .
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت . 
مهندس قباد ناصری در این پیام که در پایگاه خبری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منتشر شده است اظهار می دارد : ماه صفر براستی که یکی از ماه هایی است که اندوهش برای شیعیان صد برابر و ماتمش هزاران بار سنگین تر از سایر ماه هاست . بعد از گذر از اربعین حسینی و چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) با نزدیک شدن به انتهای ماه صفر غمی مضاعف بر دل شیعیان جا خوش می کند و می نشیند . 
وی در ادامه پیام خود می افزاید : در روز بیست و هشتم ماه صفر ، گویی آسمانیان هم مانند زمینیان اشک می‌ریزند . همه عالم ماتم زده است و مخلوقات جملگی وفات رسول عشق و مهربانی ، فرستاده ی امین هدایت انسان‌ها از ضلالت و گمراهی به سرمنزل مقصود و سعادت ، نسخه ی کامل بشریت ، خاتم نبوت ، حضرت محمد مصطفی (ص ) را عزاداری می کنند . در این روز ، نوه ی گرامی ایشان و امام دوم شیعیان ، حضرت امام حسن مجتبی (ع) نیز بدست یکی از ملعونان تاریخ مسموم و به شهادت رسیده و غم و عزای شیعه و شیعیان را مضاعف ساخته اند . 
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ادامه پیام خود آورده است : در آخرین روز از ماه صفر ، امامی رئوف ، هشتمین ستاره از 12 ستاره ی تابناک آسمان ولایت ، دُر لولو و گرانبهای ایران زمین ، حضرت امام رضا (ع) نیز به شهادت رسیده اند و داغ شیعیان و دوست داران اهل بیت (ع) را تازه تر ساخته اند . 
در این روز ها ، جهان شاهد سالگرد رحلت بزرگترین انسانهایی است که بشریت در خود دیده است . ابتدا مردی که نسخه کامل بشریت و اسوه حسنه‌ای بود که تمامی رفتار و کردارش بیانگر تعالیم مکتب اسلامی و والاترین پیامبری که از طرف پروردگار برای هدایت بشریت مبعوث شده است و بعد از آن دو امام مهربانی که هدف شان هدایت ، رستگاری ، روشنگری و روشن بینی انسان بود . 
مهندس ناصری در خاتمه پیام خود چنین اظهار می دارد : با آرزوی قبولی عزاداری های همکاران و همشهریان عزیز در ماه محرم و صفر ، سالروز رحلت گوهر بی همتای خلقت ، خاتم نبوت ، پیامبر صلح و رحمت ، حضرت محمد (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و ضامن آهو ، شاه خراسان و مایه برکت ملک ایران زمین ، امام علی بن موسی الرضا(ع) را تسلیت عرض نموده و امیدوارم شفاعت این عزیزان در روزی که هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند به یاری ما برسد نصیبمان شود و به حرمت عزاداری های این عزیزان ، کارنامه اعمالمان پاک وعاری از گناه شود . 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0