• ساعت : ۱۳:۲۴:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 148
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت میلاد رسول مكرم اسلام (ص) ، هفته وحدت و میلاد امام جعفر صادق (ع)
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی آغاز هفته وحدت و سالروز میلاد باسعادت ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) و میلاد ششمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت .
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی آغاز هفته وحدت و سالروز میلاد باسعادت ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) و میلاد ششمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت .

در پیام مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که توسط پایگاه اطلاع رسانی این شرکت منتشر شده آمده است : در روزگاری که سرزمین حجاز را سایه ی سیاه جهل و نادانی فرا گرفته بود و خرافات جای خود را به عقلانیت بخشیده بود و پرستش بت ها و خدایان سنگی ساخته ی دست بشر به جای پرستش خدای واحد و بی همتا در آن سرزمین رواج داشت ، نوزادی متولد شد که از قرنها پیش در ادیان الهی دیگر وعده ی آن داده شده بود . به خواست و فرمان خداوند آن طفل پا به جهان هستی نهاد تا خاتم رسولان شود و نور هدایت و رستگاری را بر بشریت بتاباند و بشر گمراه شده توسط وسوسه های شیطانی را بوسیله دین منور اسلام به مسیر تعالی و خوشبختی بازگرداند .

مهندس قباد ناصری در ادامه پیام خود می افزاید :  در هفدهم ربیع الاول سال عام الفیل ، محمد (ص) پا به جهان نهاد و با قدوم مبارکش نور و برکت الهی بر همه جا گسترانیده شد . با انتخاب این بنده ی برگزیده ی الهی بعنوان آخرین فرستاده ی هدایت بشری ، فرامین الهی توسط فرشته ی وحی به حضرت محمد (ص) ابلاغ و در میان مردم منتشر می شد و موجب شد تا دین مبین اسلام به سرعت سرزمین حجاز را درنوردد و به سایر کشورها و قاره ها برسد . اینک مکتب رحمت و مهربانی اسلام بزرگترین و محبوب ترین مکتب الهی در میان سایر مکتب ها و ادیان است .


وی می افزاید : همچنین امروز ، روز میلاد ششمین امام رحمت و مهربانی ، حضرت امام جعفر صادق (ع) نیز می باشد . امام همامی که با دانش الهی اش به درخت در حال خشکیدن مذهب تشیع جانی دوباره بخشید و آنرا آنچنان تنومند ساخت که پس از دهها قرن اینک مذهب شیعه در حال در نوردیدن تمامی مرزهای سیاسی ، جغرافیایی ، فرهنگی جهان و زنده کننده و احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) است .

مهندس ناصری در خاتمه ی پیام خود می افزاید : اینجانب به سهم خود فرا رسیدن میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد ششمین ستاره تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به تمامی شیعیان ، هموطنان و همکارانم در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0