• ساعت : ۹:۲۶:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 162
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج
مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با صدور پيامي فرا رسيدن هفته بسيج را به بسيجيان تبريك گفت و از نقش و خدمات آنها در تأمين امنيت عمومي و مشاركت در امور مختلف اجتماع تقدير و تشكر نمود .

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با صدور پيامي فرا رسيدن هفته بسيج را به بسيجيان تبريك گفت و از نقش و خدمات آنها در تأمين امنيت عمومي و مشاركت در امور مختلف اجتماع تقدير و تشكر نمود .

مهندس قباد ناصري در اين پيام كه در پورتال اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان منتشر گرديده آورده است : بسیج نهادی برآمده از بطن و جان انقلاب شکوهمند اسلامی است که با تدبیر و درایت بنیانگذار و معمار بزرگ و فقید انقلاب برای بهره مندی از نیروی مردمی در عرصه ها و صحنه های مختلف راه اندازی شد و در گذر سالها این نهاد همچون درختی تنومند با قامتی استوار و مستحکم به سدی در برابر توطئه ها و دسیسه های اجانب و مخالفان حکومت اسلامی مبدل شده است که هرگاه بیگانه ای چشم طمع به این انقلاب مردمی دوخت با واکنش قاطع و مشت محکم نیروی مردم محور بسیج مواجه گشت .

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در ادامه پيام خود اظهار مي دارد : این شجره ی طیبه كه به تعبیر شايسته  امام راحل (ره) نیروی خود را با اتکا بر مردمی بودنش منشاء می گیرد ، در عرصه های مختلف علمی - فرهنگی - عمرانی - آموزشی - ورزشی و ... حضوری اثربخش و متمایز دارد و موجبات تحولات موثر و عمیق بوده است . در صنعت خدمتگزار نفت نیز کارکنان این صنعت با روحیه ی جهادی که خاص بسیجیان است در عرصه ی پرخطر تولید نفت و گاز فعالیت کرده و علیرغم تحریم های گوناگون ، از تأمین قطعات و تجهیزات تولید کرفته تا بازار یابی و فروش ، تداوم تولید این ماده حیاتی برای تأمین انرژی و ارز کشور را موجب می شوند و بدین طریق تمامی توطئه های استکبار جهانی برای ضربه زدن به این صنعت و سنگر نخست اقتصاد کشورمان را نقش بر آب می نمایند .

مهندس قباد ناصري در خاتمه پيام خود مي افزايد : اینجانب به سهم خود فرا رسیدن هفته بسیج را به محضر تمامی همکاران بسیجی تبریک عرض نموده و از اینکه در لباس بسیج با تفکر و عمل بسیجی در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر می دارند و حرکت می نمایند به همگی خداقوت و خسته نباشید عرض می نمایم .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0