شنبه, 28 مهر 1397

برگزاری دوره های آموزش ایمنی و آتش نشانی در شركت نفت و گاز مسجدسلیمان
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ 
۱۰:۹:۸

رییس اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از برگزاری 20 دوره ی آموزشی ایمنی و آتش نشانی و کمک های اولیه جهت پرسنل قراردادی این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، رسول احمدی با بیان این مطلب افزود : این دوره ها با اهتمام مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در جهت ارتقای سطح دانش این دسته از پرسنل در مدت زمان سه ماهه نخست سالجاری برگزار گردید .

وی افزود : این دوره ی آموزشی در 2 بخش کمک های اولیه و ایمنی و آتش نشانی با همکاری اداره HSE و حضور 430 نفر از پرسنل قراردادموقت به مدت 8600 نفر ساعت برگزار شد که طی این دوره ها ، شرکت کنندگان با مفاهیم و سرفصل های ارایه توسط مدرسین آشنا شدند .

وی همچنین از برگزاری 24000 نفر ساعت دوره های آموزشی زبان و کامپیوتر برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی ، موسسات خیریه این شهرستان خبر داد .

وی ادامه داد : این اقدام که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان صورت گرفت 140 نفر از افراد معرفی شده از سوی این نهادها سرفصل های آموزشی رشته های زبان و کامپیوتر را در مدت زمان 300 ساعت فرا گرفتند .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی / عکس : محمد باقرینمایش تعداد بازدیدها : 237

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان