شنبه, 28 مهر 1397

پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت عید سعید فطر
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ 
۱۹:۴۰:۴۲
مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر نمود . 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، وی در این پیام آورده است : 
پس از یک ماه بندگی و عبادت ، یک ماه نیایش های هنگام سحر و مناجات های هنگام افطار در ماه مبارک رمضان ، آرام آرام هلال ماه شوال رویت می شود و این ماه پر برکت به اتمام می رسد . ماهی که به فرموده ی نبی مکرم اسلام (ص)  آغاز آن رحمت ، میانه اش آمرزش و پایانش برآورده شدن حاجات و آزادى از آتش است  . در این ماه مبارک که ماه همدلی و کمک هم هست خداوند در آن روزى مؤمنان را افزون مى کند؛ و یک کار نیک ارزش و ثوابی هفتاد برابر می یابد و مایه آمرزش گناهان گذشته وى نیز خواهد بود. 
وی می افزاید : در این ماه شبهای پر برکت قدر و ایام عزاداری نخستین شهید محراب و امام اول شیعیان حضرت علی (ع) را با حضور در اماکن مقدسه و اجرای آیین ها و آداب مختص آن  پشت سر گذاشتیم و با رها شدن جسم و روح از زنگارها ، خود را به آرامی برای پوشیدن لباسی نو از جنس عرفان و زهد آماده کرده و در زیر لب زمزمه کنان می گوییم : بارالها ؛ خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده .
وی در خاتمه ی پیام خود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و همشهریان می افزاید : فرا رسیدن عید سعید فطر ، این مناسبت بزرگ و فرخنده را به محضر همگی تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

نمایش تعداد بازدیدها : 168

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان