شنبه, 28 مهر 1397

برگزاری دوره آموزشی وسایل نقلیه امدادی در شركت نفت و گاز مسجدسلیمان
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ 
۷:۵۷:۱۰
دوره آموزشی یک روزه وسایل نقلیه امدادی در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد . 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دوره توسط اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست و با مشارکت و همکاری پلیس راهور و با تشریح سرفصل های آموزش و فرهنگ ترافیک – اصلاح هندسی و راه با حضور پرسنل ترابری و رانندگان بخش های مختلف برگزار گردید . 
غلامحسین جودکی رییس پلیس راهور مسجدسلیمان مدرس این کارگاه آموزشی با عنوان اینکه رانندگی یک رفتار است که با آموزش های مستمر می توان این رفتار را بهینه کرد اظهار داشت : آموزش را باید از کوچکترین واحدهای اجتماعی پایه گذاری و شروع کرد تا فرد از سنین پایه به فرا گیری صحیح این رفتار بپردازد . 
وی افزود :  هزینه کردن جهت فرهنگ سازی و انتقال صحیح آموزش های رانندگی یک سرمایه گذاری موثر و مطمئن است که در دراز مدت اثر خود را نمایان می کند از این رو لازم است در این بخش توجه جدی نموده و با درک اینکه انتقال پیام های آموزشی به کلیه ی سطوح اجتماعی دارای اهمیت است باید با همکاری دستگاه های مختلف این فرهنگ نهادینه شود . 
وی در ادامه به تشریح علل حوادث جاده ای و نقش رانندگان ، وسایل نقلیه ، راه ها و علایم ارتباطی آنها پرداخت و راه اصلاح و کاهش حوادث جاده ای را علاوه بر استاندارد سازی راهها و افزایش کیفیت خودروهای تولیدی در ارتقای سطح آموزش و اجرای قوانین و مقررات عنوان کرد . 
نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی


نمایش تعداد بازدیدها : 149

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان