شنبه, 28 مهر 1397

با گذر از پیشرفت 80 درصدی ؛
پروژه پارك موزه برق تمبی تنها چند گام دیگر تا بهره برداری + گزارش تصویری
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ 
۱۰:۴۴:۴۲

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از پیشرفت 80 درصدی پروژه پارک موزه کارخانه برق تمبی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری با اعلام این خبر اظهار داشت : این پروژه که در هفته دولت سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شد در زمینی به مساحت 80000 متر مربع در 2 فاز در حال اجراست .

وی افزود : فاز نخست شامل ترمیم و مرمت محوطه و مجموعه کارخانه برق تمبی بعنوان نخستین کارخانه صنعتی تولید برق حرارتی خاورمیانه و ایران است و فاز دوم نیز شامل احداث مجموعه تفریحی فرهنگی حاشیه رودخانه تمبی است .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ادامه داد : این پروژه که توسط مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت طراحی و نظارت می شود با هزینه ای افزون بر 31 میلیارد ریال در حال اجراست و از پیشرفتی 80 درصدی برخوردار است .

مهندس قباد ناصری با عنوان اینکه این پروژه بعنوان بخشی از مجموعه موزه گنجینه نفت در مسجدسلیمان است افزود : با اتمام این پروژه علاوه بر ایجاد یک مجموعه فرهنگی تفریحی ، تأسیسات قدیمی ترین کارخانه تولید برق خاورمیانه که توسط صنعت نفت ایجاد شد آماده بازدید علاقمندان و گردشگران خواهد بود .

وی با مطلوب خواندن وضعیت اجرایی این پروژه اظهار امیدواری کرد که در نیمه ی دوم سالجاری شاهد افتتاح رسمی این پروژه خواهیم بود .
نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی
عکس : محمد باقری


نمایش تعداد بازدیدها : 330

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان