سه‌شنبه, 27 آذر 1397

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان :
آتش نشان تنها یك شغل نیست ، دنیایی از ایثار و از خود گذشتگی است
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ 
۸:۴۹:۲۵

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در بازدید از اداره ایمنی ، آتش نشانی و محیط زیست این شرکت از خدمات و زحمات کارکنان این اداره تجلیل کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در این بازدید که از سوی اعضای مدیران و روسای ستادی این شرکت همراهی می شد با حضور در جمع کارکنان گفت : آتش نشانی تنها یک شغل نیست بلکه دنیایی از ایثار و از خودگذشتگی است .

وی افزود : در صنعت نفت که پروسه ی تولید و انتقال نفت همواره با مخاطرات و مشقت های بسیاری مواجه است رعایت موازین ایمنی متضمن سلامت کارکنان و تداوم تولید را امکان پذیر می سازد از این رو همکارانی که در عرصه H.S.E فعالیت می کنند وظیفه ای خطیر و دشوار بر عهده دارند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان همچنین با تقدیر از آتش نشانان این شرکت گفت : در اوج گرمای تابستان و آتش سوزی هایی که در مناطق مسکونی و شهری رخ داد با ایثارگری و حضور بموقع شما بود که موجب مهار این آتش سوزی ها و دلگرمی شهروندان شد .

وی خاطرنشان کرد : تعهد شما به صیانت از محیط زیست قابل ستایش و تقدیر است چرا که با حضور فعالانه و ایثارگری شما بود که آتش سوزی منابع طبیعی و جنگل های حوزه ی عملیاتی مهار شد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی  / عکس : محمد باقری


نمایش تعداد بازدیدها : 119

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مسجد سليمان