• ساعت : ۱۰:۱۸:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 355
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خبر داد :
احداث و اصلاح 32000 متر خط لوله انتقال نفت
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از احداث ، اصلاح و تعویض 32000 متر خط لوله انتقال نفت توسط این شرکت خبر داد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از احداث ، اصلاح و تعویض 32000 متر خط لوله انتقال نفت توسط این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری با اعلام این خبر اظهار داشت : این اقدام طی شش ماهه نخست سالجاری با تلاش همکاران مدیریت عملیات در قطرهای مختلف با هدف ایمن سازی خطوط لوله و تسریع در انتقال نفت تولیدی از مخازن و میادین این شرکت صورت گرفت .

وی که در جمع کارشناسان فنی و عملیات شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان سخن می گفت افزود : بازسازی ، تمیز کاری و ترمیم سلر 80 حلقه چاه و رنگ آمیزی تسهیلات سرچاهی (Well-Head ) در میادین هفتکل و نفت سفید انجام 194 مورد آزمایشات مهندسی فشار ساکن و فشار جریانی  مخازن در چاه ها تغییر مسیر خط هوایی 33 کیلو ولت برق کارخانه بهره برداری قلعه نار از جمله اقدامات انجام شده این شرکت در جهت حفظ توان تولید می باشد .

وی تصریح کرد : عملیات تعمیر چاه توسط لوله مغزی سیار تعمیر چاه توسط دکل تمیز سازی و زنده سازی چاه با نیتروژن آزمایش نمودار نگار تولید اسید کاری چاه تزریق دوره ای مواد جلوگیری کننده خوردگی درون چاه و خطوط لوله ارتباطی عملیات مشبک کاری عملیات مسدود سازی چاه توسط سیمان و انجام 967/217 دسی متر مربع آزمایشات آلتراسونیک از دیگر اقدامات انجام شده توسط همکاران مدیریت های فنی و عملیات در جهت حفظ توان و ظرفیت تولید و همچنین تسریع در فرآیند تولید و انتقال نفت خام در میادین و مخازن این شرکت می باشد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی  / عکس : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0