• ساعت : ۱۰:۵۲:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 250
با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام می شود
بهره مندی روستاییان منطقه تمبی چم فراخ از جاده دسترسی استاندارد
با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، عملیات اجرایی بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ آغاز شد .

با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، عملیات اجرایی بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این پروژه در تاریخ 25 خرداد با همت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت آغاز و قرار است در مدت زمان 8 ماه به سرانجام برسد .

به گفته ی مهرداد آقابیگی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان این پروژه با هدف تسهیل در دسترسی بالغ بر 2000 نفر ساکنین روستاهای بخش گلگیر مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی - درمانی و آموزشی شهر مسجدسلیمان اجرا می شود .

این مقام مسئول افزود : این پروژه 17300 متر طول و 7 متر عرض دارد و طی آن اصلاح هندسی قوس ها - احداث پل - ترمیم پل های موجود - اصلاح روسازی مسیر شامل قشرهای زیر اساس و اساس و آسفالت گرم و در خاتمه نصب گارد ریل و تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی انجام می شود .

با اجرای این پروژه که علیرغم تنگناهای مالی موجود با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله ی اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ - چم فراخ - تمبی - پنبه کار - تلبمن - چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان که در مجموع 2000 نفر را در بر می گیرد به مرکز این شهرستان مرتفع می گردد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0