پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در محكومیت حادثه تروریستی اهواز
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ 
۲۲:۲۱:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و همچنین حادثه تلخ تروریستی روز گذشته اهواز که منجر به شهادت جمعی از هموطنان بی گناه خوزستانی توسط منافقین کوردل وابسته به صهیونیسم گردید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیام تسلیتی صادر نمود . 

در پیام مهندس قباد ناصری آمده است : یکی از روزهای تلخ و ماندگار تاریخ معاصرکشورمان روزی است که ارتش تا بن دندان مسلح رژیم بعث عراق به نیابت از دول مستکبر ، از زمین و هوا با انواع و اقسام سلاح های مدرن دریافتی از اربابانش به خاک کشورمان تعدی کرد . در طول هشت سال جنگ تحمیل شده که طولانی ترین جنگ تاریخ معاصر لقب گرفت چند صدهزار هموطن بی گناه اعم از زن  و کودک در آتش موشک باران ها و بمباران های صدامیان به خاک و خون کشیده شده و به شهادت رسیدند .


در ادامه ی پیام ایشان آمده : در سالروز آغاز هفته دفاع مقدس ، باردیگر گلوله اسلحه متجاوزین و اینبار تروریست های فریب خورده و وابسته به صهیونیسم قلب دهها هموطن بی گناه خوزستانی که در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس حضور یافته بودند را نشانه گرفت و خون پاکشان را بر زمین جاری کردند تا بار دیگر خوزستان که طلایه دار فرهنگ ایثار و شهادت در دفاع مقدس بوده با تقدیم خون پاک جوانان مومن خود در ماه محرم همچنان پرچمدار شهادت طلبی و دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت شود .

مهندس قباد ناصری در خاتمه پیام خود اظهار داشت : اینجانب به نیابت از همکارانم در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان این حرکت مذبوحانه و بزدلانه منافقان کوردل را محکوم نموده و شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان را به امام عصر (عج) ، مقام عظمای ولایت و ملت انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نمایم . 
 
قباد ناصری تعداد بازدید : 133

بازگشت           چاپ چاپ         
V5.1.0.0