انتصاب رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ 
۱۳:۴۴:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان با حضور خانم دکتر جعفری عضو هیأت مدیره  رییس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر فرهاد کلانتر رییس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و مهندس قباد ناصری مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، رییس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز طی سخنانی در این جلسه گفت : بزرگی شهر مسجدسلیمان را نباید وابسته به نفت دانست بلکه آنچه که باعث بزرگی مسجدسلیمان است ریشه های تاریخی و اصالت تاریخی بختیاری ها است .

دکتر فرهاد کلانتر با اشاره به حمایت ها و پشتیبانی های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از بهداشت و درمان صنعت نفت گفت : اگر چه کیفیت خدمات بهداشتی به هیچ وجه زیبنده کارکنان زحمت کش این صنعت نیست ولی آنچه که همین فعالیت های اندک را موجب ساخته حمایت ها و پشتیبانی های بی دریغ مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در رفع مسایل و مشکلات بیمارستان و کلینیک های صنعت نفت است .


مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنانی با اشاره به حادثه ی اخیر تروریستی در اهواز ضمن عرض تسلیت به مردم شهید پرور خوزستان و محکومیت این جنایت ضد بشری اظهار داشت : این حادثه ، اتفاق جدیدی در کشور ما نیست و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون منافقین با ترور مسئولین و مردم سعی در ارعاب و وحشت در جامعه داشته اند که خیال باطلی است .

مهندس قباد ناصری با اشاره به فعالیت های تولیدی نفت و گاز در این شهر و بروز مشکلات فراوان جسمی برای کارکنان این صنعت گفت : کیفیت خدمات درمانی ارائه شده در بخش بهداشت و درمان به هیچ وجه مورد رضایت پرسنل این شرکت نیست و یکی از دلایل کاهش انگیزش شغلی و افزایش درخواست های انتقال از منطقه نبود خدمات با کیفیت بهداشتی و درمانی است .

وی افزود : بسیار تأسف بار است که با گذشت 110 سال از عمر صنعت نفت در این منطقه هنوز شاهد خدمات درمانی بی کیفیت و نبود تجهیزات مناسب پزشکی و کادر پزشکی و درمانی باشیم .

وی با عنوان اینکه شاخص های اعلام شده از جمله ضریب اشغال تخت برای ارتقای وضعیت بیمارستان صنعت نفت بسیار ناعادلانه و غیرمنصفانه است اظهار داشت : وقتی پزشکان جراح و متخصص در این بیمارستان وجود ندارد و وقتی تجهیزات پزشکی فرسوده و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد چطور انتظار داریم که کارکنان صنعت نفت و خانواده های آنها  از این سیستم درمانی استفاده کنند ؟

وی افزود : بدیهی است در چنین شرایطی همکاران ما و حتی خود بنده ترجیح می دهیم برای درمان به مراکز درمانی غیر نفتی و حتی شهرستان های دیگر مراجعه نماییم .

مهندس ناصری با اشاره به احداث مراکز بهداشتی و درمانی مجهز صنعت نفت در شهرهای غیر محروم و کلانشهر افزود : در چنین شرایطی شاهد پس رفت وضعیت بهداشت و درمان صنعت نفت در این شهر قدیمی که مهد صنعت نفت است می باشیم و این تنزل سزاوار پرسنل صنعت نفت و خانواده های ایثارگر آنها نیست .

وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به نظر و تأکید وزیر محترم نفت در خصوص رفع دغدغه پرسنل مناطق عملیاتی ، سیاست های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نسبت به مناطق عملیاتی تغییر یابد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام اینکه با پیگیری های مجدانه مهندس عسکر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و لطف مهندس عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مجوز احداث بیمارستان جدید نفت از سوی وزارت نفت تأمین اعتبار شده و عملیات اجرایی این پروژه از اوایل ماه آینده آغاز می شود افزود : امیدواریم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت سهمیه مناسبی از پزشکان متخصص و جراح و کادر درمانی را از همین حالا برای بیمارستان جدید در نظر بگیرند تا با اتمام عملیات اجرایی مشکلی در زمینه تأمین نیروی انسانی مورد نیاز بوجود نیاید .

در انتهای این مراسم ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات 3 ساله دکتر منصور فولادی در سمت رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان ، حکم انتصاب سرکار خانم دکتر فرحناز عزیز دوست بدین سمت توسط خانم دکتر جعفری عضو هیأت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به ایشان اعطاء شد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی  / تصاویر : محمد باقری


تعداد بازدید : 420

بازگشت           چاپ چاپ         
V5.1.0.0