• ساعت : ۱۲:۴۳:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 1246
تقدیر از آتش نشانان نفت و گاز مسجدسلیمان در روز ملی ایمنی و آتش نشانی
در روز ملی ایمنی و آتش نشانی ، از زحمات و خدمات کارکنان و اعضای جامعه ی آتش نشان شهرستان مسجدسلیمان تقدیر شد .

 در روز ملی  ایمنی و آتش نشانی ، از زحمات و خدمات کارکنان و اعضای جامعه ی آتش نشان شهرستان مسجدسلیمان تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، آیین تجلیل از ایثار و جان فشانی آتش نشانان زحمت کش مسجدسلیمانی صبح امروز توسط شهرداری این شهرستان برگزار و طی آن از خدمات و از خودگذشتگی جامعه ی آتش نشان شهرستان با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آمد .

شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت : آتش نشانان افرادی با خلوص نیت و درجه ی بالایی از ایثار و از خودگذشتگی هستند که در هنگام وقوع حوادث بی محابا از مشکلات و آسیب ها ، برای کمک به همشهریان و همنوعان خود تلاش می کنند .

وی با اشاره به کمبودها و نواقص سیستم ایمنی و آتش نشانی با تقدیر از مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : از روزی که بعنوان شهردار در خدمت همشهریان عزیز هستم جناب مهندس ناصری مدیر عامل محترم شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در کنار شهرداری برای رفع مشکلات شهر و افزایش سطح خدمات ، دلسوزانه و برادرانه ایستاده اند و کمک های بسیاری نموده اند و جای دارد از این تریبون مراتب تقدیر و تشکر خود را ابراز نمایم .

رییس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنان کوتاهی گفت : آتش نشان نه یک شغل که نهایت ایثار است  چرا که در یک حادثه ی آتش سوزی هنگامی که همه در حال فرار و خارج شدن از مهلکه هستند این آتش نشان است که فداکارانه برای خاموش کردن آتش و بازگشت آرامش به خانواده ها تلاش می کند .

در ادامه ی مراسم با اهدای لوح ، از زحمات و خدمات آتش نشانان شهرستان مسجدسلیمان از جمله آقایان سهراب ترکیان فرهاد کیارثی پور و فرید غلامی به نیابت از پرسنل ایثارگر اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر و تشکر گردید . همچنین جامعه ی آتش نشانی شهرستان مسجدسلیمان با حضور در یادمان شهدای گمنام شهرستان با نثار گل و قرائت فاتحه با شهدا بیعتی دوباره بستند .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی  / تصاویر : محمد باقری


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0