• ساعت : ۱۳:۳:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 168
بازدید مدیرعامل شركت نفت و گاز مسجدسلیمان از كتابخانه فنی و تخصصی
به مناسبت هفته کتاب و کتابخانه ها ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از کتابخانه فنی و تخصصی این شرکت بازدید کرد .

به مناسبت هفته کتاب و کتابخانه ها ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از کتابخانه فنی و تخصصی این شرکت بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در این بازدید که از سوی اعضای هیأت مدیره این شرکت همراهی می شد ضمن تقدیر از زحمات متولیان کتابخانه در ارایه خدمات به پرسنل ، کتاب را غذای روح بشر نامید که به تعالی انسان کمک بسیاری می نماید .

وی با اشاره به انجام فعالیت های تخصصی و عملیاتی در این شرکت خواستار بکارگیری تمهیداتی در جهت گسترش فرهنگ کتاب خوانی و افزایش بار علمی کارکنان شد .

رییس کتابخانه فنی و تخصصی نیز با بیان آماری از کتب و اعضای کتابخانه گفت : در مخزن این کتاب خانه بیش از 3000 عنوان کتاب تخصصی و عمومی بیش از 4100 جلد کتاب فارسی و 310 جلد کتاب انگلیسی و 110 جلد مجله تخصصی در رشته های مکانیک برق- نفت عمران زبان حسابداری و مدیریت وجود دارد .

مهناز درویشی افزود : هم اکنون بیش از 800 نفر عضو کتاب خانه فنی و تخصصی هستند که حدود 300 نفر از آنها بصورت فعال از کتب و مجلات موجود استفاده می نمایند .

لازم به ذکر است کتابخانه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از قدیمی ترین کتابخانه های تخصصی صنعت نفت است که تاریخ تأسیس آن به سال 1320 باز می گردد .

 نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0