• ساعت : ۹:۲۵:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 153
به مناسبت روز جهانی معلولان صورت گرفت ؛
دلجویی و تفقد مدیران نفت و گاز مسجدسلیمان از همكار كم توان حركتی
مدیران و روسای واحدهای مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با یکی از همکاران کم توان حرکتی این شرکت دیدار کردند .

مدیران و روسای واحدهای مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با یکی از همکاران کم توان حرکتی این شرکت دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دیدار به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولان انجام شد و طی آن مدیران و روسای واحدهای مختلف این شرکت با حضور در اداره تدارکات و امور کالا ، ضمن تفقد و دلجویی از  آقای بهرام طاهری از زحمات و خدمات شایسته ی وی تجلیل و تقدیر نمودند .

مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با عنوان اینکه معلولیت ، محدودیت نیست اظهار داشت : نیکی به همنوعان در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده و نیکی کردن به افراد خصوصاً کسانی که دارای معلولیت جسمی هستند یک نوع باقیات صالحات است .

لازم به توضیح است آقای بهرام طاهری کارمند رسمی این شرکت با سابقه 28 سال خدمت ، فعالیت در صنعت نفت را از آموزشگاه فنی و حرفه ای نفت در سال 1368 شروع نمود و از سال 1386 تاکنون که بدلیل ابتلا به بیماری    MS   از ناحیه کمر به پایین فلج گردیده و قادر به ایستادن روی پاها و حرکت کردن نیست و بناچار از ویلچر استفاده می کند .

ایشان علیرغم ابتلا به بیماری MS روحیه نشاط و شادابی خود را از دست نداده و با همان طراوت همیشگی با افراد خانواده و دوستان و همکارانش خوش و بش میکند و حتی به ورزش کردن می پردازد  .
وی با اراده ای پولادین توانست با وجود محدودیت ناشی از این بیماری تحصیلاتش را به اتمام برساند و در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل گردد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری




امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0