• ساعت : ۱۱:۸:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 452
مهار آتش سوزی مراتع مسجدسلیمان با همت آتش نشانان نفتی
آتش سوزی مراتع شهرستان مسجدسلیمان با حضور بموقع و فعالانه آتش نشانان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان مهار و خاموش شد .

آتش سوزی مراتع شهرستان مسجدسلیمان با حضور بموقع و فعالانه آتش نشانان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان مهار و خاموش شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، سهراب ترکیان رییس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این شرکت با اعلام خبر بالا اظهار داشت : در ساعت 15:50 روز گذشته آتش سوزی در زمین های کشاورزی و مراتع اطراف پلیس راه مسجدسلیمان تا دو راهی لالی به مرکز آتش نشانی شرکت نفت و گاز اعلام شد .

سهراب ترکیان افزود : با توجه به علاقمندی و تعهدات زیست محیطی این شرکت بلافاصله تیمی 12 نفره متشکل از کارشناسان و عوامل آتش نشانی با تجهیزات لازم و یک دستگاه خودروی اطفای آتش و 2 دستگاه تانکر آب رسان به محل اعزام شدند .

وی ادامه داد : با توجه به ماهیت تپه و ماهور بودن منطقه و گستردگی آتش سوزی که منطقه ای به وسعت 8 هکتار شامل علف زارها و ساقه های خشک شده گندم کاشته شده را در بر می گرفت ، تیم اعزامی شروع به عملیات مهار آتش نمودند و در قسمت هایی که امکان حضور خودروی آتش نشانی وجود نداشت با تجهیزات ابتدایی و دستی از قبیل آتش کوب اقدام نمودند .

ترکیان تصریح کرد : در این عملیات که پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به همراه تیم آتش نشانی شهرداری نیز مشارکت داشتند بدلیل حضور بموقع تیم عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و به لطف بهره مندی از تجهیزات مناسب تر و استاندارد ، محوریت عملیات و سختی کار  با عوامل زحمت کش و همیشه در صحنه اداره HSE این شرکت بود .

این مقام مسئول در حوزه HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان افزود : با همت همه عوامل حاضر در صحنه و تلاش بی وقفه همکاران بنده در اداره HSE ، این آتش سوزی در ساعت17:30 خاموش و مهار شد .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0