• ساعت : ۱۳:۵۳:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 620
خدمتی دیگر از نفت و گاز مسجدسلیمان برای تحقق یک خواسته ی دیرینه
آغاز عملیات احداث پلهای جاده ورودی شهر مسجدسلیمان
عملیات احداث 2 دستگاه پل بزرگ بتنی جهت انجام تعریض و ایمن بخشی جاده ورودی شهر مسجدسلیمان آغاز شد .
عملیات احداث 2 دستگاه پل بزرگ بتنی جهت انجام تعریض و ایمن بخشی جاده ورودی شهر مسجدسلیمان آغاز شد . 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این آیین صبح امروز و با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی – علی اسکندری دادستان عمومی و انقلاب – قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان – رسول کریمی نژاد رییس اداره راه و شهرسازی – میرنام جانشین سپاه ناحیه مسجدسلیمان و جمعی دیگر از مسئولین شهری برگزار شد . 
نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در این مراسم از نقش و عاملیت صنعت نفت در عمران و توسعه شهر مسجدسلیمان تقدیر و تشکر کرد و گفت : طی 3 سال گذشته شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان به جهت خدمت به مردم پروژه های مختلفی را تعریف و به مرحله ی اجرا در آورده است . 
وی با اشاره به علاقمندی وزیر نفت به مسجدسلیمان گفت : با حمایت و عنایت ایشان اعتبارات مناسبی جهت اجرای پروژه های مختلف در این منطقه تخصیص یافته است . 
وی با اشاره به برخی از این پروژه ها گفت : طرح آسفالت محلات و مناطق شهر مسجدسلیمان – تکمیل منازل طرح 1400 واحدی شهرک ولیعصر (عج) که از پیشرفت بالای 50 درصد برخوردارند و تعیین و تکلیف جابجایی منازل واقع در مناطق آلوده به نشت نفت و گاز با اعتبار 125میلیارد تومان از جمله این پروژه ها می باشند که بزودی عملیات اجرایی آنها آغاز می شود .  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد : در بخش ورزش – توسعه اماکن ورزشی – پشتیبانی از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و انجام پروژه بازسازی و مرمت  استادیوم شهید بهنام محمدی جهت کسب نظر فدراسیون فوتبال و حفظ و استمرار میزبانی از بازی های خانگی این تیم بمنظور حضور پرشور جوانان و نوجوانان ورزش دوست این شهر در استادیوم خودشان – تعمیر و مرمت مدارس  و سایر عرصه ها این شرکت بخوبی توانسته در حوزه مسئولیت های اجتماعی خدمات شایان توجهی را به شهروندان ارائه نماید . 
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنانی اظهار داشت : ایمن سازی جاده ورودی شهر مسجدسلیمان یکی از دغدغه های دیرینه هیأت مدیره این شرکت و یک خواسته ی عمومی می باشد که امروز با همت همکارانم در مدیریت مهندسی و ساختمان و همکاری اداره راه و شهرسازی عملیات احداث 2 دستگاه پل بزرگ بتنی آن آغاز می شود . 
مهندس قباد ناصری افزود : برای اجرای تعریض و ایمن سازی باقیمانده جاده ورودی از سه راهی لالی تا دو راهی امام زاده پیربتولی نیازبه احداث 2 دستگاه پل می باشد که مناسبت امروز برای انجام این کار با تعهد و مسئولیت صنعت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی است .  
وی تصریح کرد : طی این پروژه که در مدت زمان 12 ماه قرار است به سرانجام برسد مبلغ 127 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده و 2 دستگاه پل به طول 97 و 55 متر و عرض 5/12 متر با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان احداث می شود تا اجرای عملیات تعریض و 4 بانده کردن باقیمانده مسیر میسر گردد . 
نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

امتیاز :  ۱.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V5.7.4.0