• ساعت : ۱۴:۵۲:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 301
برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره مخابرات
آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

به گزارش روابط  عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این آیین صبح امروز و با حضور مهران نصیریان دوست مدیرمنابع انسانی - رضا فتحی رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات - قاسم صالحی مورکانی رییس روابط عمومی - عبدالصمد یراحی رییس بهبود روابط کار و اجتماعی - افشین خسروی رییس اداره خدمات کامپیوتری و پرسنل اداره مخابرات در سالن جلسات ساختمان دو طبقه اداره مرکزی برگزار شد .

رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات با اشاره به انتصاب سرپرست اداره مخابرات گفت : این انتصاب دلیل بر نفی توانمندی و شایستگی مسئول پیشین نیست بلکه برای سرعت بخشیدن به اهداف سازمانی و بهره وری و افزایش راندمان مجموعه می باشد .

مهندس رضا فتحی با اشاره به نقش اداره مخابرات در انجام مأموریت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار داشت : اداره مخابرات که از نیروهای متعهد و پرتوان علمی بهره می برد در حفظ زیر
ساخت های ارتباطی و تأمین و پایداری مجاری ارتباطی سازمانی اعم از خطوط تلفن - اینترنت - رادیو و غیره نقشی موثر و غیرقابل انکار دارد .

وی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات عبدالکریم خدری ، ایرج باقری که از نیروهای قدیمی و مجرب اداره مخابرات می باشد را بعنوان سرپرست جدید این اداره معرفی نمود .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0