• ساعت : ۱۲:۴۶:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 209
گذر از1000 روز بدون حادثه مهم در شركت نفت و گاز مسجدسلیمان
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از گذر این شرکت از 1000 روز بدون حادثه ی مهم در این شرکت خبر داد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از گذر این شرکت از 1000 روز بدون حادثه ی مهم در این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در تکمیل این خبر اظهار داشت : از ابتدای سال 1396 تاکنون این شرکت توانسته است با رعایت دقیق الزامات HSE و بازرسی های مداوم فنی بیش از 1000 روز بدون حادثه ی جدی و مهم را پشت سر بگذارد .

وی با عنوان اینکه کسب این رکورد یک افتخار قابل توجه برای این شرکت است گفت : رودخانه های مهم و پرآب کشور به همراه سدهای بزرگ در حوزه ی عملیاتی این شرکت قرار دارند و این بر حساسیت و ظرافت کار می افزاید اما از آنجاییکه توجه به اصول ایمنی و محیط زیست سرلوحه ی اهداف و برنامه های این شرکت است موفق به کسب این رکورد ارزشمند شدیم .

وی با تقدیر از کارکنان همه ی مدیریت ها و ادارات این شرکت گفت : کسب این افتخار نتیجه ی یک کار تیمی هماهنگ و همدلی و فرمان پذیری کلیه ی همکاران است و اگر این همدلی و هماهنگی در بخش های مختلف وجود نداشت این افتخار ارزشمند حاصل نمی شد ، بدین منظور از تمامی همکارانم برای تحقق این هدف ارزشمند تقدیر و تشکر می نمایم .

لازم به توضیح است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که یکی از شرکت های 5 گانه تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است در گستره ای بوسعت 27000 کیلومتر مربع و حوزه ی جغرافیایی 13 شهرستان و 3 استان فعالیت می کند و عملیات راهبری از مخازن و میادین نفتیبه همراه 2000 کیلومتر خط لوله جریانی و انتقالی را بر عهده دارد . رودخانه های کارون - دز - کرخه - شاوور - کشکان و بالارود بهمراه مخازن و دریاچه سدهای شهید عباسپور - مسجدسلیمان - گتوند علیا - دز - بالارود - کرخه در حوزه ی عملیاتی این شرکت واقع شده اند .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی 

امتیاز :  ۲.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.7.4.0