• ساعت : ۲۰:۲۶:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 123
پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارك فجر
مدیرعامل شر کت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن را تبریک گفت .
مدیرعامل شر کت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با صدور پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن را تبریک گفت . 

در پیام مهندس قباد ناصری که توسط پایگاه اطلاع رسانی این شرکت منتشر شده آمده است : 
والفجر والیال العشر 
در روزگار خاموشی دیکته شده بر افکار عمومی و ظلم و ستم طبقه حاکم بر ملت ، مردی از تبار و سلسله ی نور به میدان مبارزه با جهل و تباهی آمد و با مبارزه و سخنان آگاهی بخشش اذهان منجمد را بیدار کرد و حکومت طاغوت پهلوی را سرنگون و نظام مردمی و مستقل از ابرقدرت ها را بنا نهاد و در اوج سرمای زمستان ، هوای کشور عزیزمان را بهاری کرد .
در ادامه پیام مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آمده است : از آن روزهای ماندگار و ابدی در تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان 41 سال می گذرد و کشتی مستحکم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با هدایت ناخدایی خردمند و فرزانه از طوفانهای حوادث ساختگی استکبار به صحت و سلامت عبور کرده است . وی می افزاید : 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی( ره) در سال 1357 و آغاز دهه مبارک فجر است ، اینجانب ضمن گرامی داشت یاد خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر و آغاز چهل و دومین بهار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همه همشهریان و هموطنانم تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0