• ساعت : ۱۴:۲۴:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 102
تجدید بیعت هیأت مدیره شركت نفت و گاز مسجدسلیمان با آرمان های انقلاب اسلامی
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در یادمان شهدای گمنام نسبت به شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کردند .

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در یادمان شهدای گمنام نسبت به شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، اعضای هیأت مدیره این شرکت سپس با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان ، ضمن تبریک فرا رسیدن بهار انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) ، بر جانفشانی و تبعیت خود و پرسنل این شرکت از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری تا آخرین نفس و قطره خون تأکید نمودند .

امام جمعه مسجدسلیمان در این دیدار طی سخنانی نفت و ارتش را دو سند عینی دیانت انقلاب شکوهمند اسلامی توصیف کرد و گفت : در کوران مبارزات ستمشاهی این بیعت ارتشیان و اعتصاب کارکنان صنعت نفت بود که هیمنه و کمر رژیم پهلوی را شکست .

حجت الاسلام صادق امینی افزود : در 40 سال گذشته سختی های زیاد کشیده ایم و تلخی های بسیار دیده ایم اما مشاهده روند رو به رشد و و رسیدن به موفقیت های بزرگ در عرصه های مختلف نظامی ، علمی ، صنعتی و غیره باعث شیرینی کام ملت قهرمان و قهرمان پرور ایران اسلامی شده است .

وی افزود : در انقلاب اسلامی ایران به فرهنگ های کوچک و محلی بسیار توجه شده و می بینیم که برای هر استان و هر گویش یک تلویزیون استانی راه اندازی شده و در آن لباس و گویش آن فرهنگ و قوم مورد تکریم قرار می گیرد در صورتی که در رژیم گذشته خرده فرهنگ ها سرکوب و منکوب می شد و به یاد نداشته ایم یک شخص با لباس محلی توانسته باشد در مراکز فرهنگی یا اداری حضور پیدا کرده باشد .

وی همچنین به توجه جمهوری اسلامی ایران به مراکز دورافتاده و عشایری اشاره کرد و گفت : در این مدت به مناطق عشایری توجه ویژه شده و می بینیم که یک عده طلبه که برای رسیدگی به مشکلات دینی مردم مناطق عشایری و صعب العبور اندیکا سفر کرده و در بازگشتشان گزارشی مصور از عمق محرومیت آنجا تهیه و خدمت مقام معظم رهبری تقدیم می کنند .

امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد : نتیجه این گزارش می شود اینکه مقام معظم رهبری به بنیاد برکت دستور رسیدگی به مشکلات مردم نجیب این منطقه را صادر می کنند و بودجه 180 میلیارد تومانی که برابر با 20 سال بودجه کل آن شهرستان بود جهت محرومیت زدایی مناطق عشایری تصویب و ابلاغ می شود ، در کجای عمر رژیم طاغوتی پهلوی چنین توجهاتی وجود داشت ؟

وی همچنین از اهتمام و رسیدگی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مسایل و مشکلات شهری در قالب مسئولیت های اجتماعی که موجب کسب رضایت مندی عموم و ترمیم چهره شهر شده است تقدیر کرد و خواستار استمرار این سیاست و کسب اعتبارات بیشتر جهت تعریف پروژه های عمرانی و عام المنفعه جدیدتر در این شهرستان شد .

 

در ابتدای جلسه ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی سخنانی به نیابت از اعضای همراه و پرسنل این شرکت، فرا رسیدن چهل و دومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفت .

مهندس قباد ناصری افزود : همواره بعنوان یک سرباز در خدمت نظام مقدس اسلامی ، مقام عظمای ولایت و مردم عزیزمان در بخش تولید بوده و با تلاش و جدیت روزافزون در این عرصه زمینه ساز و فراهم آورنده حفظ استقلال اقتصادی کشور عزیزمان که ثمره خون با برکت شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و بعد از آن می باشد خواهیم بود .

وی ادامه داد : در کنار ثروت آفرینی برای کشورعزیزمان به مسئولیت ها و تعهدات اجتماعی مان به مجاورین تأسیسات و اماکن صنعتی و غیرصنعتی این شرکت توجه ویژه داریم و با تعریف و اجرای پروژه های مختلف و خدمت رسانی در عرصه های فرهنگی ، ورزشی ، بهداشت و درمان ، آموزش ، عمران شهری و غیره زمینه ساز رضایت مندی عموم از دولت خدمتگزار جمهوری اسلامی خواهیم بود .

وی به بخشی از پروژه های اجرا شده ی این شرکت اشاره کرد و گفت : در 3 سال گذشته پروژه های مختلفی همچون احداث پارک 8 هکتاری تمبی - تکمیل ساختمان اصلی موزه نفت بی بیان - احداث حسینیه سلیران نرگسی- احداث 2 دستگاه پل بزرگ بتنی در ورودی شهر جهت تعریض باقیمانده مسیر - احداث یادمان شهدای گمنام رغیوه ، هفتکل و بی بیان - احداث زمین های چمن مصنوعی در شهرهای مختلف حوزه عملیاتی - آسفالت جاده تپه های الله اکبر - تأمین اعتبار جاده جریک به سید صالح (ع) - احداث استخر سرپوشیده شهر لالی - بهسازی و آسفالت جاده منطقه تمبی چم فراخ - آسفالت محلات - احداث 850 کیلومتر راه دسترسی برای روستاهای مناطق دورافتاده و صعب العبور - استفاده بیش از 10000 نفر از شهروندان از سالن ها و تجهیزات ورزشی این شرکت - اعزام گروه های مختلف جهادی بهداشت و درمان به مناطق دورافتاده روستایی و عشایری - توزیع حدود 9000 بسته لوازم تحریر میان دانش آموزان مناطق محروم و دور افتاده و دهها اقدام کوچک و بزرگ بخشی از خدمات این شرکت به شهروندان شهرهای حوزه عملیاتی می باشد . 

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محد باقری


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0