• ساعت : ۹:۴۷:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 236
خریداری اقلام مورد نیاز بخش كرونای بیمارستان مسجدسلیمان به همت نفت و گاز مسجدسلیمان
جلسه بررسی آخرین وضعیت بخش بهداشت و درمان مسجدسلیمان در خصوص پذیرش و نگهداری از بیماران مبتلا به ویروس کرونا با حضور تعدادی از اعضای شورای تأمین به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

جلسه بررسی آخرین وضعیت بخش بهداشت و درمان مسجدسلیمان در خصوص پذیرش و نگهداری از بیماران مبتلا به ویروس کرونا با حضور تعدادی از اعضای شورای تأمین به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر از پای کار بودن و همراهی همیشگی صنعت نفت در ارائه خدمات  عمومی ، از این شرکت درخواست کرد در جهت رفع نگرانی عمومی از بابت نبود اقلام بهداشتی و تجهیزات درمانی اقداماتی را صورت بخشد .

علی اسکندی با اشاره به خدمات شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در جهت پیشگیری و شیوع ویروس کرونا گفت : درخواستم این است که اقلام مورد نیاز جهت پیشگیری و ارائه خدمات تخصصی و عمومی با کمک این شرکت خریداری و برای ارائه خدمات رایگان به عموم شهروندان به مدیریت بهداشت و درمان شهرستان واگذار شود .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنانی با اشاره به خریداری تعدادی از اقلام پزشکی و بهداشتی مورد نیاز از جمله تب سنج های دیجیتال و اکسی متر - الکل - آب ژاول - دستگاه های مه پاش خودرویی و دستی گفت : این شرکت از زمان شیوع این ویروس در کنار سایر سازمان های دولتی اقدامات پیشگیرانه ای را در جهت مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا صورت بخشیده است .

مهندس قباد ناصری افزود : آمادگی این را داریم که برای حفظ سلامت روانی و جسمانی شهروندان عزیزمان تا حد امکان از توان مالی و تجهیزاتی مان استفاده کنیم .

وی با اشاره به اینکه این شرکت با در اختیار داشتن حدود 4000 نفر پرسنل و تقریباً 16000 نفر با احتساب اعضای خانواده بزرگترین جامعه ی اداری این شهر محسوب می شود تصریح کرد : سلامتی تک تک شهروندان اعم از شرکتی یا غیرشرکتی برای ما مهم و حیاتی است چرا که مبتلا شدن یکی از پرسنل این شرکت یا بالعکس یکی از شهروندان می تواند به آسانی موجب درگیر شدن تعداد وسیعی از آحاد جامعه گردد .

مهندس ناصری ادامه داد : از همین جا و به نیابت از هیأت مدیره ی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به آقای دادستان و مدیریت بهداشت و درمان شهرستان قول می دهم برای تأمین تجهیزات و وسایل پیشگیرانه ، مراقبتی و درمانی لازم جهت مقابله با این ویروسِ منحوس و در نهایت تأمین امنیت روانی و بهداشتی و درمانی جامعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد .

وی همچنین از مدیران بخش های مالی و کالای این شرکت درخواست کرد با رعایت ضوابط اداری و مالی اقلام مورد نیاز و درخواست شده ی بخش بهداشت و درمان در سریع ترین زمان ممکن خریداری و برای ارائه خدمت رایگان به شهروندان ، در اختیار آنها قرار گیرد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / عکس : محمد باقری

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0