• ساعت : ۹:۵۴:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 174
گندزدایی و ضدعفونی روزانه خیابان ها و مناطق مسكونی شهر مسجدسلیمان به همت نفتی ها
​​​​​​​مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : خیابان ها و مناطق مسکونی پرجمعیت شهری بمنظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا توسط این شرکت ضدعفونی و گندزدایی می شوند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : خیابان ها و مناطق مسکونی پرجمعیت شهری بمنظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا توسط این شرکت ضدعفونی و گندزدایی می شوند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری افزود : براساس برنامه ریزی زمان بندی شده مناطق و محلات اسکاچ - کمپ کرسنت - پانسیون خیام - نفتون - پشت برج - نمره 40 - باغ ملی - چاه نفتی - بی بیان و تمبی بصورت خودرویی و دستی گندزدایی و ضدعفونی  می شوند تا بدین ترتیب لایه حفاظتی مناسب در برابر گسترش ویروس کرونا ایجاد گردد .  

وی خاطرنشان کرد : پیش از شروع این عملیات و براساس تعهدات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی ؛ تعداد 2 دستگاه پمپ مه پاش ، 10 دستگاه پمپ سم پاش دستی و محلول های ضدعفونی کننده بهمراه اقلام ضروری و مورد نیاز توسط این شرکت خریداری گردیده تا در عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن سطح شهر استفاده گردند .

مهندس ناصری هدف از این اقدام را نقش آفرینی ارزنده صنعت نفت در مبارزه با این ویروس که موجب سلب  آرامش روانی و جسمانی همشهریان و هموطنان گردیده عنوان کرد .  

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0