• ساعت : ۲۰:۴۶:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 228
به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شد
اجرای عملیات روكش آسفالت خیابان باغ ملی
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : عملیات روکش آسفالت گرم منطقه باغ ملی به همت این شرکت و در جهت خدمت و تأمین رضایت مندی شهروندان انجام شد .  

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : عملیات روکش آسفالت گرم منطقه باغ ملی به همت این شرکت و در جهت خدمت و تأمین رضایت مندی شهروندان انجام شد .  
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : این اقدام در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و ارایه خدمات عام المنفعه به شهروندان توسط همکاران زحمت کش مدیریت خدمات انجام شد .  
به گفته ی این مقام مسئول ، این عملیات در ادامه نهضت خدمت رسانی صنعت نفت به شهروندان و بمنظور بهره مندی شهروندان و ساکنین این منطقه ی پرجمعیت شهری از روکش آسفالت سالم به طول 2600 متر و مساحت 24000 متر مربع توسط اداره خدمات مهندسی این شرکت اجرا گردید . 
لازم به ذکر است سطح آسفالت خیابان اصلی منطقه باغ ملی که یکی از مناطق پرجمعیت شهری مسجدسلیمان است و طی سالیان اخیر بدلیل حفاری های متعدد دوایر متفرقه دچار تخریب و آسیب دیدگی شدید شده و تکدرخاطر و انتقاد شهروندان را موجب گردیده بود که با پیگیری های مهندس قباد ناصری این پروژه عام المنفعه پس از کسب بودجه توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملیاتی شد و بدین ترتیب یکی از دغدغه های چندساله شهروندان این منطقه مرتفع گردید .
پیش از این نیز با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مناطق نفتون و خیابان اصلی اسکاچ تا پل سواره رو کوی شهید چمران عملیات روکش آسفالت گرم آن اجرا شد تا خدمتی دیگر در جهت کسب رضایتمندی شهروندان از سوی این شرکت ارایه گردد . 
نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0