• ساعت : ۰:۲۶:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 181
عزم جزم نفتی ها در مقابله با ویروس کرونا
استمرار گندزدایی و ضدعفونی محلات مختلف شهر مسجدسلیمان توسط نفتی ها
در ادامه انجام عملیات ضدعفونی و گندزدایی محلات مختلف شهر مسجدسلیمان بمنظور جلوگیری از گسترش ویرویس کرونا ، تیم های خودرویی و پیاده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اقدام به انجام این عملیات در خیابان اصلی شهر – خیابان همافران – پشت برج و نفتون پرداختند .

در ادامه  انجام عملیات ضدعفونی و گندزدایی محلات مختلف شهر مسجدسلیمان بمنظور جلوگیری از گسترش ویرویس کرونا ، تیم های خودرویی و پیاده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان  اقدام به انجام این عملیات در خیابان اصلی شهر خیابان همافران پشت برج و نفتون پرداختند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این اقدام در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت و به جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا توسط اکیپ پیاده و خودرویی متشکل از بسیجیان پایگاه مقاومت صنعت نفت اداره HSE و مدیریت خدمات صورت گرفت .

پیش از این نیز تیم های خودرویی و پیاده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به دفعات به ضدعفونی و گندزدایی محلات کلگه بیمارستان قدیم 22 بهمن نمره یک خیابان اصلی کمپ کرسنت هشت بنگله باغ ملی نفتون نمره یک باشگاه مرکزی مال جونکی نفتک رمز علی دولت ریل وی نفتک چهاربیشه فرمانداری باغ ملی سی برنج پانسیون خیام بی بیان نمره هشت  نمره چهل - همافران پشت برج اقدام کرده اند .

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0