• ساعت : ۱۱:۴۱:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 224
به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
بهسازی جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد
به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملیات بهسازی و ایمن سازی بخشی قسمتی از جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد .

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملیات بهسازی و ایمن سازی بخشی قسمتی از جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد .  

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این پروژه در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت ،  ایمن سازی و تسهیل در تردد روستاییان مجاور چاه های نفت این منطقه و با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت در مدت زمان 6 ماه و با صرف اعتباری بالغ بر 000ر000ر210ر3 ریال انجام شد  .

در این پروژه که در مجاورت روستای جاجو و روستای سلیرون صورت گرفت ، یک دستگاه پل 2 دهانه ای به طول 10 متر به همراه دیوار حائل سنگی در جهت محافظت از جاده در برابر خطرات نشست و رانش هنگام بارندگی - لایروبی دره ، خاکبرداری و خاکریزی به مقدار 4300 متر مکعب - بتن ریزی و سنگ کاری به مقدار 775 متر مکعب - ترانشه زنی و اصلاح هندسی دید و مسیر - اجرای کانال سنگی در شانه بمنظور هدایت و دفع آب باران و جلوگیری از شکستگی و آب شستگی جاده - اجرای کانال خاکی و اجرای سنگفرش کف جاده در دو طرف پل اجرا گردید .

با این اقدام بخش هایی از این مسیر که در بارندگی های سالهای قبل دچار آسیب شده و موجب بخطر افتادن جان شهروندان شده بود با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ایمن سازی و تردد روستاییان و ساکنین مجاور چاه های نفتی این منطقه تسهیل گردید .

لازم به توضیح است که شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیش از این و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ارایه خدمات عام المنفعه به شهروندان و مجاوران چاه ها و تأسیسات نفتی حوزه عملیاتی اش اقدام به بهسازی و مرمت بیش از 750 کیلومتر از راه های روستایی نموده است .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی

 

 

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0