• ساعت : ۹:۶:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 166
تهیه و توزیع 2340 بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان كم بضاعت
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از تهیه و توزیع 2340 بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان کم بضاعت و نیازمند 4 شهرستان مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا خبر داد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از تهیه و توزیع 2340 بسته مواد غذایی و بهداشتی میان شهروندان کم بضاعت و نیازمند 4 شهرستان مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری ضمن اعلام این خبر افزود : این اقدام در راستای عمل به اوامر مقام معظم رهبری در خصوص همیاری و مشارکت در تأمین معیشت شهروندان نیازمند و در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت و کمک به شهروندان کم بضاعت شهرهای مسجدسلیمان - لالی - هفتکل و اندیکا با توجه به شرایط سخت اجتماعی  ناشی از انتشار ویروس کرونا
صورت گرفت .

وی افزود : این بسته ها شامل برنج روغن عدس رب گوجه ماکارونی   پروتین گیاهی - مایع ظرفشویی و مایع دستشویی می باشد که توسط پایگاه مقاومت بسیج این شرکت تهیه و برای توزیع میان خانواده های کم بضاعت  شهرهای مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا در اختیار دفاترائمه جمعه شهرهای یادشده قرار گرفت .

وی تصریح کرد : از این تعداد 1200 بسته جهت توزیع در شهر مسجدسلیمان - 300 بسته در شهر هفتکل - 300 بسته در شهر اندیکا و 200 بسته در شهر لالی در اختیار دفاتر ائمه جمعه این شهرستان ها قرار گرفته است .

وی خاطر نشان کرد :  پیش از این و در هنگام انتشار گسترده ویروس کرونا در شهر عنبر نیز تعداد 150 بسته مواد غذایی و بهداشتی توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تهیه و توسط بخشداری عنبر در میان شهروندان این شهر نفتی توزیع گردید .

ناصری اضافه کرد : برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز به ترتیب 30 و 40 بسته - بسیج ادارات ناحیه مقاومت بسیج 65 بسته - نیروهای خدماتی بیمارستان 22 بهمن 30 بسته - روستای کهناب شهر عنبر 10 بسته و خانواده های دارای فرزند اوتیسم نیز 15 بسته در نظر گرفته و تحویل گردیده است .

ناصری تصریح کرد : همچون سایر اقدامات خیرخواهانه این شرکت در بحران های سیل و زلزله ، تصمیم گرفته شد علاوه بر انجام اقدامات و عملیات های ضدعفونی و گندزدایی خیابان ها ، معابر و مدارس حوزه های امتحانی آموزش و پرورش که همچنان و بطور روزانه توسط بسجیان و عوامل اداره HSE صورت می گیرد ، در رفع نگرانی شهروندان بی بضاعت و کمک به تأمین معیشت آنها تا پشت سر نهادن بحران کرونا مشارکت جدی داشته باشیم .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0