• ساعت : ۱۴:۴۳:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 179
فرمانده بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان :
ضدعفونی حوزه های مختلف امتحانی مدارس مسجدسلیمان تا پایان فصل امتحانات ادامه می یابد + گزارش تصویری
فرمانده بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان از تداوم عملیات ضدعفونی کردن حوزه های امتحانی مدارس این شهرستان خبر داد .

فرمانده بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان از تداوم عملیات ضدعفونی کردن حوزه های امتحانی مدارس این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، غلامرضا امینی اظهار داشت : این اقدام بدنبال درخواست مدیریت آموزش و پرورش مسجدسلیمان و موافقت و تأکید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان  و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت بطور روزانه انجام می شود .

وی افزود : این اقدام در راستای افزایش سطح سلامت و بهداشت دانش آموزان در برابر ویروس کرونا و توسط تیم تشکیل شده از بخش های مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از جمله پایگاه مقاومت بسیج – HSE – خدمات مهندسی – خدمات اداری اجتماعی – امور ورزش -  ترابری – حراست و ... بطور روزانه و تا پایان برگزاری امتحانات نهایی مدارس مختلف برگزار می شود .

به گفته ی ایشان و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، حوزه های امتحانی حضرت آمنه در منطقه چهاربیشه سینا در منطقه باشگاه مرکزی بنت الهدی در منطقه سی برنج پردیس در منطقه نمره 40 و دکتر کرم زاده در منطقه 17 شهریور در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت بطور روزانه در برابر ویروس کرونا ، گندزدایی و ضدعفونی می شوند تا بدین ترتیب شهروندان و والدین با نگرانی کمتر و آرامش روانی بیشتری فرزندان خود را رهسپار حوزه های امتحانی پایان سال تحصیلی نمایند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0