• ساعت : ۱۳:۴۸:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 113
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عنوان کرد :
با تفكر دفاع مقدس توانسته ایم بر توطئه های دشمنان انقلاب پیروز شویم
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : با تکیه بر تفکر دفاع مقدس توانسته ایم بر توطئه های متعدد دشمنان انقلاب اسلامی پیروز شویم و استقلال سیاسی و اقتصادی مان را حفظ کنیم .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : با تکیه بر تفکر دفاع مقدس توانسته ایم بر توطئه های متعدد دشمنان انقلاب اسلامی پیروز شویم و استقلال سیاسی و اقتصادی مان را حفظ کنیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس با همراهی مدیران و روسای ستادی در پایگاه مقاومت شهید تندگویان این شرکت حضور یافته بود ، هفته دفاع مقدس را به ارکان و اعضای این پایگاه تبریک گفت و از رشادت و پایمردی رزمندگان در دفاع از کیان انقلاب و حفظ تمامیت ارضی کشورمان تقدیر کرد .

وی طی سخنانی با اشاره به اینکه در تجاوز دشمن بعثی به خاک کشورمان یک دفاع منسجم با همکاری همه قوای نظامی و غیرنظامی شکل گرفت اظهار داشت : اگر آن رشادت ها و پایمردی رزمندگان نیروهای مسلح کشورمان در دفاع از تمامیت ارضی کشورمان نبود ، امروز علاوه بر اینکه شاهد حضور بیگانگان در کشور می بودیم سرنوشتی مشابه افغانستان را پیدا می کردیم .

مهندس ناصری ادامه داد : شهدای گرانقدر ما ، سرداران و سربازان ایثارگر ما در طول 8 سال دفاع مقدس با نثار خون و جانشان در راه پایداری انقلاب اسلامی باعث شدند تا توطئه های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شود و شکست بخورد .

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : ملت غیور ایران با روحیه ای نشأت گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت و با روحیه ی بسیجی ، چه در طول 8 سال دفاع مقدس و چه سالهای پس از آن که جنگ های روانی و اقتصادی دشمن را شاهد بوده ایم پای انقلاب و نظام مقدس اسلامی ایستادند و نتیجه ی آن ثبات و استقلال سیاسی و اقتصادی کشورمان و زبونی و خاری دشمنان ، استکبار و وابستگانش است .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تصریح کرد : همین روحیه ی بسیجی ملت ایران کلید رهایی بخشی و خلاصی از مشکلاتی بوده که بواسطه ی عداوت دشمنان با انقلاب و وضع تحریم های ظالمانه و جبارانه بوجود آمده اند .

این مقام مسئول افزود : با روحیه ی بسیجی و تفکر جهادی که در سایه ی رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری صورت گرفته است امروز شاهد جهش و پیشرفت چشمگیر در صنایع مختلف همچون نفت - دفاعی - مهندسی - پزشکی - کشاورزی و هسته ای بوده و هستیم به گونه ایکه توانسته ایم انحصار این صنایع را از دست قدرت های بزرگ جهانی ربوده و ثابت کنیم هدف این انقلاب که قطع وابستگی به بیگانگان بوده ، بخوبی محقق گشته است .

وی با اشاره به جنگ روانی شدید دشمنان و اعلام وضع تحریم های ظالمانه جدید علیه کشورمان گفت : 41 سال است که گوشمان با نام تحریم آشنا شده و واژه ی تحریم برای ملت قدرتمند ایران واژه ی ناملموس و جدیدی نیست و در سایه ی همین تحریم ها بوده که موفق به شکست دشمنان و کسب دستاوردهای مختلف در صنایع مختلف شده ایم .

وی با اشاره به نقش صنعت نفت و کارکنان آن در دوران دفاع مقدس اظهار داشت : کارکنان صنعت نفت در دوران دفاع مقدس هم در خط مقدم جنگ با گرفتن اسلحه با دشمن متجاوز  می جنگیدند و هم در جبهه ی تولید با ایثار و از خود گذشتگی در زیر شدیدترین بمباران ها و موشکباران ها به بازسازی تأسیسات و استمرار فرآیند تولید و صادرات این ماده استراتژیک می پرداختند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خاتمه افزود : امروز هم در یک وضعیت ناعادلانه صنعت نفت بعنوان صنعت نخست و خاکریز اول جنگ اقتصادی هدف حملات آمریکا قرار گرفته و تحریم های گوناگون علیه آن وضع شده اما با تکیه بر خرد و دانایی ولی امرمان و توجه به اصل اقتصاد مقاومتی توانسته ایم قطعات و تجهیزات مختلف مورد نیاز این صنعت پیچیده را توسط مهندسان و متخصصان ایرانی طراحی و تولید کرده و با نگاه به حمایت از کالای ایرانی ، موجب جهش تولید و رونق اقتصادی برای تولیدکنندگان ایرانی شویم .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصویر : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0