• ساعت : ۱۲:۵۸:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 182
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان :
كمبود نیروی انسانی درایستگاه های آتش نشانی موجب فرسودگی زودرس كاركنان اداره HSE شده است
به مناسبت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی ، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست از زحمات پرسنل این مجموعه تقدیر و تشکر نمودند .

به مناسبت هفتم مهرماه  روز ملی ایمنی و آتش نشانی ، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست از زحمات پرسنل این مجموعه تقدیر و تشکر نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که از سوی مدیران عملیات - فنی و منابع انسانی همراهی می شد با حضور در ایستگاه شماره یک آتش نشانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، فرا رسیدن این مناسبت تقویمی را به پرسنل این ایستگاه و اداره H.S.E تبریک گفت و از زحمات آنان تجلیل بعمل آورد .

وی با اشاره به حضور و مشارکت جدی اداره H.S.E در مهار و خاموشی بیش از 50 مورد آتش سوزی منابع طبیعی طی 6 ماه نخست سال گفت : علیرغم مشکلات جدی که در بحث ماشین آلات و نیروی انسانی وجود دارد ضمن انجام مأموریت های درون سازمانی با تلاش فراوان مأموریت های محوله خارج از سازمان را نیز به به بهترین شکل ممکن و با کمترین خسارت صورت بخشیدید که شایسته تقدیر و تجلیل است .

وی همچنین به پراکندگی واحدهای عملیاتی و وسعت جغرافیایی این شرکت اشاره کرد و اظهار داشت : بدلیل بخشنامه های ابلاغی امکان جذب نیروی انسانی ماهر و مجرب وجود ندارد و متأسفانه اداره H.S.E این شرکت که با کمتر از یک چهارم نیروی انسانی مصوب ارایه خدمت می کند جدای از مأموریت های درون سازمانی در راستای مسئولیت های اجتماعی در مأموریت های برون سازمانی شهرهای حوزه ی عملیاتی هم مشارکت جدی داشته که خروجی اینها خستگی و فرسودگی زودرس پرسنل ایثارگر این اداره حساس و مهم بوده است .

سرپرست اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از توجه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره به الزامات H.S.E و تأکید مکرر آنها به زیرمجموعه جهت جدی گرفتن مقوله ایمنی اظهار داشت : شاید در باور برخی از همکاران الزامات H.S.E سخت گیرانه باشد اما باید خدمت همکاران عرض کنم که هدف H.S.E کاهش خطر و ضریب ریسک حوادث در صنعت پر مخاطره صنعت نفت است .

مهندس فرید غلامی افزود : با وجود خطوط لوله جریانی و انتقالی و همچنین رودخانه ها و دریاچه ها و حجم قابل ملاحظه ای از آب شیرین که در حوزه ی عملیاتی این شرکت وجود دارد بدلیل همین الزامات سخت گیرانه و علاقمندی به محیط زیست شاهد ثبت رکورد بیش از 1300 روز بدون حادثه مهم در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان می باشیم که این رکورد ارزشمند ناشی از نگاه مثبت و موکدانه مدیرعامل محترم و اعضای محترم هیأت مدیره به همراه تلاش متعهدانه پرسنل زحمت کش بخش های مختلف این شرکت می باشد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصویر : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0