• ساعت : ۱۴:۵۳:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 165
بهره دهی 101 درصدی چاه های نفت و گاز شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، جلسه پیش بینی بهره دهی 5 ساله چاه های نفت و گاز این شرکت برای نیمه ی دوم سال 1399 با حضور مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در ساختمان مرکزی شماره یک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، جلسه پیش بینی بهره دهی 5 ساله چاه های نفت و گاز این شرکت برای نیمه ی دوم سال 1399 با حضور مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در ساختمان مرکزی شماره یک برگزار شد .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  در این جلسه طی سخنانی با اشاره به وسعت حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : علیرغم همه مشکلاتی که این پراکندگی و وسعت در امر تولید ایجاد کرده اما با پشتکار و سخت کوشی پرسنل ضمن رعایت الزامات HSE هیچ گونه توقفی در امر تولید بوجود نیامده است.

مهندس احمد محمدی همچنین به اقدامات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حوزه مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و گفت : این شرکت به نمایندگی وزارت نفت در زمینه مقابله با انتشار ویروس کرونا - مهار آتش سوزی مراتع و منابع طبیعی- بهسازی و مرمت جاده های مواصلاتی و اقدامات فرهنگی دستاوردها و نتایج ارزشمندی کسب کرده که جای دارد به کلیه همکاران ارزشمندم در این شرکت بابت کسب این توفیقات تبریک و خسته نباشید عرض نمایم .

در این جلسه که بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور تعداد اندکی  از مدیران و کارشناسان فنی و عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد و سایر مدیران و کارشناسان فنی و عملیات شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز با سیستم ویدئو کنفرانس در مباحثات حضور داشتند ، وضعیت تولید شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در نیمه ی اول و دوم سالجاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی سخنانی با اشاره به تحقق کلیه ی تعهدات این شرکت در نیمه ی نخست سالجاری اظهار داشت : علیرغم مشکلات فراوان ناشی از انتشار ویروس کرونا ، گرمای شدید تابستان و بحث های تحریمی توانستیم با همکاری صمیمانه و تلاش های مجاهدانه همه ی همکاران در همه ی بخش های سازمان ، تعهدات تولید نفت و گاز را عملی و محقق سازیم .

مهندس قباد ناصری افزود : علیرغم مشکلات فراوانی که از نظر بعد مسافت ، پراکندگی تأسیسات عملیاتی ، وجود رودخانه ها و دریاچه های آب شیرین و تلاقی خطوط لوله با این منابع مواجه ایم توانستیم ضمن عمل به کلیه تعهدات تولید ، 1 % نیز بیشتر نفت و گاز تولید نماییم و از این رو برآیند تولید این شرکت 101 % و مثبت اعلام می شود .

 

لازم به توضیح است در ادامه این نشست تخصصی ، مسایل و مشکلات مربوط به تولید از کلیه ی میادین و مخازن نفت و گاز این شرکت از سوی کارشناسان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و برنامه تولید این شرکت برای نیمه ی دوم سال 1399 مورد تصویب قرار گرفت .

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از شرکت های 5 گانه بهره بردار تابع شرکت ملی مناطق نتفخیز جنوب است که براساس برنامه تولیدی تکلیفی ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران ، راهبری و مدیریت مخازن و میادین نفت و گاز شمال استان خوزستان و بخش های از استان های ایلام و لرستان را در حوزه ی به وسعت تقریبی 27000 کیلومتر مربع بر عهده دارد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی / تصاویر : محمد باقری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0