• ساعت : ۱۲:۵:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 355
درخشش و راهیابی هنرمند نفت مسجدسلیمان به مسابقه سراسری صدا و سیما
بابک شیشه گر ، کارمند شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با درخشش و شکست رقبا موفق به راهیابی به فینال مسابقه سراسری رادیو ایران شد .

بابک شیشه گر ، کارمند شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با درخشش و شکست رقبا موفق به راهیابی به فینال مسابقه سراسری رادیو ایران شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس بابک شیشه گر که در اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت خدمت می نماید و با بهره گیری از صدایی گرم و دلنشین در برخی برنامه های رادیو خوزستان همکاری نموده  با مشاهده ی فراخوان مسابقه ی 1,2 صدا رادیو ایران در این مسابقه حضور پیدا کرد .

وی که با هزینه شخصی و در شرایط سخت محدودیت های اجتماعی بدلیل انتشار ویروس کرونا  اما به عشق هنر و حضور در این مسابقه ، رنج سفر 1000 کیلومتری به تهران را متقبل شده در خصوص چگونگی این مسابقه می گوید : در این مسابقه 600 اثر از هنرمندان سراسر کشور پذیرفته شد که پس از تطبیق آنها با معیارهای اعلام شده در نهایت 63 اثر به مسابقه
راه یافت .

وی افزود : در مرحله ی نخست  ، نفرات پذیرفته شده در 21 گروه 3 نفره با یکدیگر به رقابت پرداختند که در مرحله ی دوم 18 نفر در 6 گروه 3 نفره آثار و هنر خود را برای هیأت داوری عرضه داشتند .

شیشه گر ادامه داد : در نهایت 6 نفر از آن جمع 18 نفره به فینال راه یافتند که خوشبختانه با قابل دانستن هنر و صدای بنده ، من هم توانستم در میان 6 فینالیست مسابقه یک ، دو ، صدا رادیو ایران باشم .

گفتنی است فینال این مسابقه ی کشوری در نیمه ی دوم اسفند ماه در تهران و به قضاوت فاطمه آل عباس - حوریه صداقتی و سعید بیابانکی در ساختمان شهدای رادیو سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می شود .

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برای بابک شیشه گر همکار و هنرمند فاخر مسجدسلیمانی آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون دارد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V5.7.4.0