• ساعت : ۱۳:۳۴:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 158
در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان محقق شد :
صرفه جویی 3 میلیارد ریالی همراه با بومی سازی سیستم جدید مانیتورینگ تولید و انتقال نفت
عملیات طراحی ، ساخت و بکارگیری پنل جدید مانیتورینگ و سیستم قطع اضطراری تولید و انتقال نفت در واحد بهره برداری عنبر با موفقیت انجام شد .

عملیات طراحی ، ساخت و بکارگیری پنل جدید مانیتورینگ و سیستم قطع اضطراری تولید و انتقال نفت در واحد بهره برداری عنبر با موفقیت انجام شد .

مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام این خبر اظهار داشت : بدلیل عمر بالا و نا ایمن بودن سیستم مانیتورینگ واحد بهره برداری عنبر ، همکاران ابزار دقیق بخش مرکزی اداره نگهداری و تعمیرات موفق به طراحی ، ساخت و نصب پنل جدید مانیتورینگ و سیستم قطع اضطراری تولید و انتقال نفت شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس داود کیانی در تکمیل این خبر گفت : سیستم پیشین یک سیستم خارج از استاندارد های امروزی بود که بدلیل تغذیه با برق 110 ولت علاوه بر نا ایمن بودن موجب اختلال در قرائت سیگنال ها نیز می شد که پس از انجام مطالعات و بررسی های متعدد ، پنل جدید با استفاده از نرم افزارهای تخصصی طراحی و ساخته شد .

وی تصریح کرد : پس از آن عملیات کابل اندازی و تست های مربوطه با موفقیت بر روی این پنل جدید انجام گردید تا این پنل به مرحله ی نصب و عملیاتی شدن برسد .

وی با اشاره به اینکه سیستم طراحی شده جدید بر خلاف سیستم پیشین که از برق 110 ولت تغذیه می شد از برق 24 ولت یکپارچه تغذیه می کند افزود : برای طراحی ، تست و نصب این سیستم مانیتورینگ و قطع اضطراری تولید و انتقال نفت ، کلیه الزامات استاندارد های مربوطه رعایت گردیده و با ساخت این دستگاه توسط کارشناسان و متخصصان مجرب و متعهد مدیریت عملیات مبلغ 3 میلیارد ریال نیز صرفه جویی صورت گرفت .

نگارش و انتشار : دانوش صالحی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0