• ساعت : ۸:۲۵:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 195
تلویزیون شهری مسجدسلیمان مجدداً راه اندازی شد
تلویزیون شهری مسجدسلیمان بعد از مدتها خاموشی و خرابی ، به همت اداره خدمات اداری اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعمیر و راه اندازی شد .

تلویزیون شهری مسجدسلیمان بعد از مدتها خاموشی و خرابی ، به همت اداره خدمات اداری اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعمیر و راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، رییس اداره خدمات اداری اجتماعی با اعلام این خبر گفت : بعد از مدتها خاموشی تلویزیون شهری نصب شده در محوطه مجموعه ی فرهنگی ورزشی باشگاه مرکزی بعلت  نقص فنی و کمبود قطعات یدکی ، با همت سرکار خانم صالحان و پرسنل امور فرهنگی هنری و با استفاده از منابع داخلی موفق به تعمیر و راه اندازی مجدد این دستگاه شدیم .

امراله عالی پور شهنی افزود : با همکاری اداره تدارکات و امور کالا و اداره خدمات مهندسی توانستیم ضمن تهیه قطعات یدکی لازم قطعات معیوب را تعویض نماییم تا مجدداً این رسانه برای خدمت به شهروندان روشن و راه اندازی شود .

وی اظهار داشت : با همکاری اداره روابط عمومی و اداره HSE پیام های بهداشتی و هشدار دهنده در خصوص رعایت موارد حفاظت بهداشت فردی در برابر ویروس کرونا - نقش آفرینی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در اراه خدمات مختلف حوزه ی مسئولیت های اجتماعی و همچنین برنامه های فرهنگی ورزشی صدا و سیما از این رسانه جهت آگاهی بخشی عمومی پخش می گردد .

وی خاطر نشان کرد : با این اقدام 400 میلیون ریال بابت عدم پرداخت هزینه دستمزد شرکت ارایه کننده سرویس های تعمیراتی صرفه جویی شد .

نگارش و انتشار : دانوش صالحي /عکس : محمد باقري

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0